Close

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 117
  1. #1

    Domyślnie Obiektywy ślubne

    Temat wałkowany wiele razy,zdaje sobie z tego sprawę.Przeglądnąłem szukajke google,ale nie mogę znależć tego co potrzebuje.Po raz kolejny jestem proszony przez znajomych o ślubne fotki.Zawsze robię to jako drugi fotograf,
    więc nie mam takiej odpowiedzialności i stresa.
    Nie za bardzo wiem co dokupić ze szkiełek,w miarę rozsądnej kasie.Bardzo prosiłbym o linki do tematu z naszego archiwum,bo naprawdę nie mogę sobie poradzić z odszukaniem konkretnych postów.
    Chodzi mi tylko o szkiełka AF, a nie o porady jak robić zdjęcia w kościele.
    D7000/N14-24 2.8/N24-70 2.8/SB-800/MB-D80/

  2. #2

    Domyślnie

    Sam sobie wybierz. Chyba wiesz czego szukać. Musi być jasny (co najmniej 2.) i zakres 18-70 (zupełnie wystarczy). Zagooglaj i gotowe.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #3

    Domyślnie

    2 szkła zapewniające uniwersalność w ogniskowych oraz dobra jakość na początek wystarczą i za kieszeń nie pociągną. Rozwiązanie budżetowe : Stałka 24mm f2,8 plus stalka 50mm 1,8. Tym sie da prawie każdy ślub zrobić. Oczywiście dobra lampa jest niezbędna którą jak widzę posiadasz..
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    2 szkła zapewniające uniwersalność w ogniskowych oraz dobra jakość na początek wystarczą i za kieszeń nie pociągną. Stałka 24mm f2,8 plus stalka 50mm 1,8. Tym sie da prawie każdy ślub zrobić. Oczywiście dobra lampa jest niezbędna.
    Tak zrobi, ale jak sobie dobrze nie ułoży scenariusza fotografowania, to go ręce od zmiany szkieł zabolą, tak więc lepiej jedno szkiełko, a porządne.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  6. #6

    Domyślnie

    A da się za równowartość używanych tych dwóch stałek kupić porządnego zoomika o podobnej jakości ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    A da się za równowartość używanych tych dwóch stałek kupić porządnego zoomika o podobnej jakości ?
    AF-S Nikkor 24-70mm f/2.8G ED, ale musiałbyś dołożyć parę złotych.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  8. #8

    Domyślnie Obiektywy ślubne

    Używam tych ze stopki . Polecam
    Księżak

    D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KSIĘŻAK Zobacz posta
    Używam tych ze stopki . Polecam
    W stopce masz szkło 15-55mm/2,8 co to jest?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    W stopce masz szkło 15-55mm/2,8 co to jest?
    Chyba raczej do Canona go przypina.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •