Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Zestaw do makro

  1. #21

    Domyślnie

    Dzięki, dodatkowo przekopałem się dziś nieco przez forum i poczytałem wątek o Metz. Myślę, że kupię sobie SB-600 lub 800 i spróbuję odpalać je bezprzewodowo w trybie Commander lampą wbudowaną (to na początek). Później najwyżej na kabelku dokupi się Metz'a lub drugą Sabinkę i wsio.

    Dzięki jeszcze raz wszystkim za pomoc.

    pdzran - dzięki za rady, rzeczywiście kojarzę taką szynę. Możliwe nawet, że widziałem coś kompatybilnego do Nikona na aukcjach.
    Głównie zależy mi na zrobieniu sobie para-studia domowego, wykorzystując błysk :] O ile wiosną wystarczy mi zwykła lampa i własnoręcznie sklecony dyfuzor, to mam też kilka pomysłów na zabawę w domu.
    W każdym razie jeszcze się nad tym wszystkim zastanowię i znając życie, pięć razy zmienię zdanie, zanim rzeczywiście w końcu uda mi się zaoszczędzic

  2. #22

    Domyślnie

    jeżeli chcesz focić np. jak piszesz modliszki mz wystarczy to co masz ja fociłem w zime właśnie takim zestawem d70s 105 nikor + dyfuzor na flesz wbudowany wychodzi mz nieżle , a i tło z nazbieranej trawy,gałązek świerku itd zależnie od upodobania , przykładowa fota,obiekt miał około 5mm. a więcej tu http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=17316

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •