Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53
  1. #1

    Domyślnie D 300 - zombie creator

    Zanim mnie fani d 300 zlinczują: live view pewnie się sprawdzi w wielu sytuacjach i pewnie okaże się przydatne, ale jak to będzie wyglądąć, kiedy facet uzbrojony w dość znaczna puchę będzie biegał w pozycji " na zombie".

  2. #2

    Domyślnie

    Nie widzę problemu. Body daje ci wybór. Możesz ale nie musisz z tego korzystać. Poza tym są ujęcia, które wyjdą lepiej gdy skorzystasz z tej funkcji. Osobiście będę b.rzadko z tego korzystał.

  3. #3

    Domyślnie

    Myślę, że LV będzie przydatne tylko do statycznych ujęć, a powodem tego będzie opóźnienie rzeczywistego obrazu. Jednak jak to będzie przydatne w rzeczywistości to pokaże życie, moim zdaniem uchylny ekran + LV byłby idealny dla zastosowań reporterskich, gdzie tłum otacza naszego prezydenta czy premiera.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez december Zobacz posta
    Zanim mnie fani d 300 zlinczują: live view pewnie się sprawdzi w wielu sytuacjach i pewnie okaże się przydatne, ale jak to będzie wyglądąć, kiedy facet uzbrojony w dość znaczna puchę będzie biegał w pozycji " na zombie".
    Jak ziom używający wielkiego formatu. W komplecie będzie można zapodać do korpusu czarną pelerynkę, żeby słonko nie przeszkadzało w komponowaniu kadru i zamówić modyfikację softu, żeby obraz wyświetlał się do góry nogami - to będzie taki bak tu da ruts.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Jak ziom używający wielkiego formatu. W komplecie będzie można zapodać do korpusu czarną pelerynkę, żeby słonko nie przeszkadzało w komponowaniu kadru i zamówić modyfikację softu, żeby obraz wyświetlał się do góry nogami - to będzie taki bak tu da ruts.
    Dobre dla ślubnych - "nooo a za 300zł więcej to ja mogę robić tak oldskulowo z pelerynką... wiecie jak zyskacie w oczach gości?".

    Mnie tam wprowadzenie LiveView odpowiada. Czasem jednak przeklina się to, że tylko wizjerem można kadrować. Czasem.
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  6. #6

    Domyślnie

    Nieważne czym, ważny efekt końcowy (fota+zadowolenie klienta) i opłacalność.

  7. #7
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    LiveView jest przeznaczony bardziej do pracy w studio. Ciekawym rozwiazaniem jest tu AF na kontrast - z punktem ustawienia ostrosci wybranym w dowolnym miejscu kadru (nieograniczonym zadnym czujnikiem). W reporterce przydalby sie raczej odchylany LCD

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vendore Zobacz posta
    Nie widzę problemu. Body daje ci wybór. Możesz ale nie musisz z tego korzystać. Poza tym są ujęcia, które wyjdą lepiej gdy skorzystasz z tej funkcji. Osobiście będę b.rzadko z tego korzystał.
    Ja też nie widzę problemu. Po prostu twierdzę że to trochę zabawne i tyle. Wyobraźcie sobie gościa z d 300 w pozycji na zombie Btw dodam że jestem zwoleniikiem idei aparatu d 300. I jakbym dysponował kasą to bym chętnie zapodał I też pewnie bym latał na zombie
    Ostatnio edytowane przez december ; 12-09-2007 o 10:57

  9. #9

    Domyślnie

    wg mnie do reporterki LV to jakas nie do konca sprawdzona rzecz o ile mowimy o wciaskaniu sie w tłum a szczególnie robienie zdj z przykucki co by Roman byl jeszcze wiekszy czy z nad głow co by Braci byli wielkości kaczek...
    Tu przydałby się odchylany LCD jak mialem w Olku 5060 - byla to świetna sprawa bo bez żadnych dodatkocych akcesoriów mogłem robić macro przy ziemi - gdyby LCD był odchylany to może .....

    Dla mnie LV jest gażdżet, bo nie po to kupowalem lustro aby patrzeć i kadrować LCD....
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez december Zobacz posta
    ...fani d 300,...

    masz szczęście, że jestem fanem d80
    DeSiedemset + FE + AF_50/1.4D + AF_35/2D + 105/2.5 AIS + AF_18-35/3.5-4.5D + Tamron 28-75/2.8 + SB600

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •