Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Kilka z pleneru

  1. #11

    Domyślnie

    niezle niezle.
    1. moze byc, ale mnie nie rusza -nie rozumiem go
    2. podoba mi sie - panna mloda wyszla super - te nozki pokrzywione - klasa
    3. znudzilo mi sie juz skakanie samo w sobie, a poza nim to mi tu czegos brakuje (i trudno powiedziec czego)...no ale mlodzi wyszli ladnie.
    4. "fajoskie" gdyby nie gajer mlodego to normalnie ladujemy w czasach walk na kopie, rycerzy z ich damami, zamkow...naprawde sie podoba.
    5. myslales, zeby zagospodarowac wciaz jeszcze nisze - fotografie nocy poslubnych? ostro zagrane i ostro zaswiecone - ale jednak szkoda tego przepalu sukni. mnie go szkoda na tyle, ze bym rozwazyl uciecie na wysokosci podniesionego kolana mlodej. ale podoba sie (aha - odblask na policzku do wyretuszowania).

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez phi Zobacz posta
    natomiast 4 i 5 wstydziłabym sie pokazać znajomym, są takie... osobiste. A zdjęcia z wesela są po to, żeby się nimi chwalić
    Ja mam ze swojego pleneru niektóre fotki w tym stylu (w sensie 4), tylko ... zaglądam gdzie indziej. Fajnie babcie reagują, jak je oglądają.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bukowy dziad Zobacz posta
    niezle niezle.

    5. myslales, zeby zagospodarowac wciaz jeszcze nisze - fotografie nocy poslubnych? ostro zagrane i ostro zaswiecone - ale jednak szkoda tego przepalu sukni. mnie go szkoda na tyle, ze bym rozwazyl uciecie na wysokosci podniesionego kolana mlodej. ale podoba sie (aha - odblask na policzku do wyretuszowania).
    to "światło zastane", czyli halogen na stałe zamontowany przy scianie...
    wiem, że jest za ostro (światło), ale lepiej z jednym źródłem światła nie dałem rady .

    Dzięki za opinie.


    Pozdrawiam
    nelson
    D300+MB-D10|D200+MB-D200|D70|T12-24 f4|S20-40 f2,8|N35 f2|N50 f1,4|T70-210 f2,8|2xSB800|M190B+168|YH304+YH401
    www.fotomedela.pl

  4. #14

    Talking

    5 wymiata i widac uczucie, extra, chociaz troszke za blisko lampa

  5. #15

    Domyślnie

    to "światło zastane", czyli halogen na stałe zamontowany przy scianie...
    ooo - dopiero go zauwazylem myslalem, ze sabinka na ziemi (w niedziele wlasnie tak sabinką sie bawilem ). ale fajny patent - zanotuje sobie w glowce do wykorzystania w sprzyjajacych okolicznosciach przyrody;p

    wiem, że jest za ostro (światło), ale lepiej z jednym źródłem światła nie dałem rady .
    za ostro ogolnie to moze i nie, ale przepalu szkoda

  6. #16

    Domyślnie

    5 naprawde ekstra
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  7. #17
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    5 naprawde ekstra
    Mi też 5 najbardziej przypadła do gustu. Tylko nie wiem jak reszta oglądających ale mi się wydaje że suknia panny młodej płonie...

  8. #18

    Domyślnie

    fajne, ale... na pierwszym widać (bynajmniej mi się rzuciły w oczy..) ...piękne oczy , panny młodej, jeśli się nie myle i faktycznie takie są, to próbowałbym pokazać je chociaż na jakimś jeszcze zdjęciu... i tak z nadzieją zjeżdżałem w dół i niestety nie znalazłem....
    less is more
    Pozdrawiam
    Konrad M

  9. #19

    Domyślnie

    Bardzo fajne zdjecia, cos troche innego niz ostatnio oglodam na forum... kilka uwag:
    1. pewnie taki byl zamysl, ale ja bym zostawil mlodego ostergo
    2. ok
    3. super
    4. krzywy kadr akurat tu mi nie pasuje
    5. super do kwadratu, poza przepalona suknia

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •