Close

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 107 z 107
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez milo_ja Zobacz posta
    W najnowszym CHIPie jest opisana historia gościa, co w pewnym polskim sklepiej internetowym (nie pamiętam nazwy) kupił router za 0PLN i dostał automatyczne potwierdzenie. Oczywiście na drugi dzień skontaktował się z nim pracownik i wyjaśniał, że były prowadzone prace na serwerze i to błąd systemu. Kupujący chciał dać za wygraną, ale po namyśle postanowił trochę zawalczyć. Ostatecznie skontatkował się z nim kierownik, przeprosił za zaistniałą sytuację i zaproponował zakup za 1PLN, bo polskie prawo nie pozwala sprzedać za 0PLN. A więc zdaża się.
    Za D300 dałbym nawet 2zł
    D700, D750, D800, N24-70, S35/1.4 ART, S50/1.4 ART, N50/1.8, N85/1.4

  2. #102
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Golakowa Szyja
    Posty
    245

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Tak z perspektywy ludzika zawodowo związanego z produkcją elektroniki użytkowej i innej powiem NIE WARTO KUPOWAĆ z pierwszych serii produkcyjnych, czy to samochodów czy to aparatów czy innej graciarni. Nigdy nie kupię żadnej nowinki po wejściu na rynek. Za duźo o tym wiem ale niektórym szczeście sprzyja.
    Kupujecie, cieszcie się i piszcie co i jak ze sprzętem.
    Widocznie pracujesz w jakiejś szmelcowni...

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sztolcman Zobacz posta
    Za D300 dałbym nawet 2zł
    Ja daje 20zl, a co, mam gest.
    Nikon F-501, Canon 30D

  4. #104

    Domyślnie

    ja dam 2000zł ale z 14-24
    -------------------------
    S5 Pro / D50 / T 12-24 / N 28-105 / 28/2.5 / 135/2.8 / SB-600 / Duperele

  5. #105

    Domyślnie

    7000 za kit z 600/4... nowym ofkors
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rabijki Zobacz posta
    7000 za kit z 600/4... nowym ofkors
    Funtów? Myślę, że są jakieś szanse.

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Tak z perspektywy ludzika zawodowo związanego z produkcją elektroniki użytkowej i innej powiem NIE WARTO KUPOWAĆ z pierwszych serii produkcyjnych, czy to samochodów czy to aparatów czy innej graciarni. Nigdy nie kupię żadnej nowinki po wejściu na rynek. Za duźo o tym wiem ale niektórym szczeście sprzyja.
    Kupujecie, cieszcie się i piszcie co i jak ze sprzętem.
    Japońscy inżynierowie z ich wrodzoną skrupulatnością, pracowitością i honorowym podejściem do pracy, z ich malutkimi precyzyjnymi rączkami uwijający się w wielkim ogólnoświatowym koncernie, nad aparatami które muszą konkurować wśród najlepszych na coraz bardziej zapchanym zaawansowanymi lustrzankami wolnym rynku napewno nie pozwoliliby sobie na tyle luzu co ktoś w Polsce (która liderem w elektronice napewno nie jest). Różnica w technologii to całe lata świetlne nie mówiąc o mentalności ludzi.

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •