Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie ciekawa technika zdjec

    witalski!

    od dawna ciekawi mnie ta technika zdjec. swietnie sprawdza sie w przypadku zdjec koncertowych kapel z takich nurtów muzyczny jak hc czy grind. zauwazylem, ze moze byc dobrym wybiegiem, gdy w lokalu sa tragiczne warunki oswietleniowe, jak w katowickiej kamiennej. nie potrafie jej okreslic, ani schrakteryzowac za dobrze, dlatego przyklad ponizej

    http://badi666.wrzuta.pl/obraz/e4CtC7tbdK/

    wie ktos moze jak ja uzyskac podobny efekt?

  2. #2

    Domyślnie

    lampa na drugą lamelkę

  3. #3

    Domyślnie

    I dlugzszy czas naswietlania (proponowalby 1/15)

  4. #4

    Domyślnie

    No, niezupełnie - wg mnie tu są nałożone przynajmniej trzy obrazki.
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bayzell Zobacz posta
    lampa na drugą lamelkę
    to mi nic nie mowi.

    dlugi czas okay, ale zauwaz ze oni sa ciagle w ruchu, wiec jak tu sprawic aby nie stali sie rozmazana plama ;]

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet_pth Zobacz posta
    No, niezupełnie - wg mnie tu są nałożone przynajmniej trzy obrazki.
    raczej nie.

    to zdjecie jest akurat nie do konca trafne, juz laduje inne z podobnym zabiegiem.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez badi Zobacz posta
    raczej nie.
    A masz lepsze wytłumaczenie, jeśli na brzuchu wokalisty (?) widzę DWÓCH perkusistów naraz, mniejszego i większego? Choćbyś pękł, to nie zdążysz tak przekadrować w ciągu jednej ekspozycji.
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #8

    Domyślnie

    Jesli jest dlugi czas naswietlania, to calkiem mozliwe ze "jeden" perkusista zastal naswietlony swiatlem zastanym a "drugi" naswietlony blyskiem lampy!

    Blysk na druga kurtyne, oznacza blysk na zamkniecie migawki! Po pierwsze musi Ci to umozliwiac body a po drugie lampa!

  9. #9

    Domyślnie

    badi moze luknij na to http://www.zychowicz.ovh.org/mansole...nna/index.html

    uzywalem wtedy wlasnie blysku na 2 kurtyne i dlugich czasow.
    >>> Pozdrawiam <<<

  10. #10

    Domyślnie

    na brzuchu widze jednego. pokombinuje z 2 lampami. ale sadze, ze to nie to. duuuuzo takich zdjec jest robionych dla zespolu frontside (www.frontsiderocks.com) przez kasie zawade. galeria z metal road tour szczegolnie.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •