Close

Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 147
  1. #121

    Domyślnie

    podajcie w koncu swoj przyklad odrzucenia przez klienta z powodu sprzetu.
    Udowodnij mi ze znasz decyzje Twoich klientow w sprawie sesji, ktore byc moze z uwagi na sprzet nie przypadly Ci w udziale.

  2. #122

    Domyślnie

    admin
    ale przeciez robienie takich stron jakie opisujesz tylko stawia fotografow w sytuacji jaka opisujesz!
    gdyby sami fotografowie sie nie chwalili ze robia sprzetem takim a takim, a kladli nacisk na zdjecia, to taka sytuacja (jesli jest) nie miala by prawa bytu. moze sami krecicie se wedzidlo i zmuszacie do kupna zabawek. a moze po to wlasnie to robicie

  3. #123

    Domyślnie

    oki zgodze się przykłady można pewnie mnożyć
    tylko jaki jest to odsetek zleceniodawców

    jeżeli działasz tylko przez sieć oni będą dominujący, ale w sumie
    p o d e j r z e w a m , że będzie to niewielki odsetek tych którzy zrezygnują , bo sprzęt nie jest pro, a już pewnie promil do wszystkich potencjalnych klientów
    gdybam

  4. #124

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rabijki
    podajcie w koncu swoj przyklad odrzucenia przez klienta z powodu sprzetu. swoj nie kolegi kolegi.
    PROSZE!
    jesli o mnie chodzi to mi sie nie zdarzylo, ale ja robie glownie do prasy, a tu to i martyca 2mpx wystarczy do wiekszosci zdjec

  5. #125

    Domyślnie

    gdyby sami fotografowie sie nie chwalili ze robia sprzetem takim a takim, a kladli nacisk na zdjecia, to taka sytuacja (jesli jest) nie miala by prawa bytu.
    Mowimy wiec o tym co jest, czy o tym co chcialbys aby bylo. Teraz ja nie rozumiem

  6. #126

    Domyślnie

    admin
    z calym szacunkiem bo fajnie sie gada, ale teraz przegiales;
    moze ci udowodnie ze moj dziadek sie ozenil z moja babka nie dla pieniedzy?

    skoro ktos twierdzi ze sa takie przypadki to niech je poda. ja nie wiem dlaczego odpadam czasem u klientow, ale raczej nie usprawiedliwiam sie sprzetem. raczej dlatego ze moj pomysl nie trafil, albo zaproponowalem dupiate foty

  7. #127

    Domyślnie

    tylko jaki jest to odsetek potencjalnych zleceniodawców
    Przeciez napisalem w drugim poscie tego watku: Jesli mam stracic kilka zlecen w roku z powodu o ktorym pisze powyzej... Ja nie generalizuje. Nie wiem czy strace. Byc moze strace. Jesli zakladam prawdopodobienstwo to jest to argument na zakup D200 wsrod wielu innych, znacznie wazniejszych

  8. #128

    Domyślnie

    admin
    mowimy o tym ze powolujesz sie na strony ktore prowadza jak wynika ztwej wypowiedzi fotografowie i tam chwala sie czym i jak zrobia sluby ( sorry ze upraszcza ale paluchy bola troche - to nie jest niegrzecznosc- zaufaj)
    gdyby tego nie robili toby ludzie oceniali ich po zdjeciach i tyle
    proste rozwiazania sa zawsze najlepsze

  9. #129

    Domyślnie

    ja nie wiem dlaczego odpadam czasem u klientow
    Wiec po prostu nie wiesz a nie wiesz... Jesli 1 na 5 nie powie Ci dlaczego nie Ty, to moze byc wlasnie ten przypadek.

    Co do dziadka, daj telefon, postaram sie sam zapytac. Bede mial info z pierwszej reki

  10. #130

    Domyślnie

    admin
    ja rozumiem ze nie generalizujesz i ze to moze byc argument. ale sorry nie jest ( przynajmniej dla mnie).
    po cholere w ten sposob usprawiedliwiasz zakup d200? Inni zreszta tez.
    jak bedzie wersja produkcyjna tak dobra jak sie zapowiada to latem zejdzie troche cena i wtedy kto BEDZIE CHCIAL to se kupi, albo i wczesniej.

    a klienci i tak zrobia swoje)))))))))

Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •