Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
  1. #11

    Domyślnie

    admin, nie sadze zeby chcieli aby im wyslac pieniadze ,poprostu zbieraja zamowienia
    nikon i troche rupieci........R2-D2

  2. #12

    Domyślnie

    hmmmm z tego co wiem to d200 ma byc sprzedawny only body tak mi sie cos obilo o uszy :P
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  3. #13
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    Nie słuchaj go, gALL kłamie! Prawda jest taka, że d200 bedzie sprzedawany w kicie wyłącznie z doskonałym Nikkorem 28-80mm F3.3-5.6G!!!
    D200 będzie wg producenta sprzedawany bez obiektywu kitowego. Niestety.
    Nawet wypuszczenie 18-200 VR w tym samym czasie nie oznacza, że będzie to obiektyw dostępny w kicie. Możliwe za to, że sprzedawcy porobią swoje zestawy.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Nienajlepiej to swiadczy o sklepie ktory sprzedaje towar ktorego nie ma w oficjalnym obrocie. Wkladam do koszyka i wysylam pieniadze na cos co nie istnieje... Czy to przypadkiem nie traci kryminalem
    to sie nazywa przedsprzedaz.......

  5. #15

    Domyślnie

    icemaster, prawda ciekawe co zrobia jak bedzie kosztowalo wiecej niz im sie zdawalo ... umowa sprzedazy zostala zawarta wiec ... albo zoatana bez zysku, albo doloza

  6. #16

    Domyślnie

    podejrzewam ze maja ustalona cene, albo np. nie biora sprzetu od Nikon Polska.....

  7. #17

    Domyślnie

    cena nikon Polska to 7500,marza pewnie wacha sie miedzy 15-30%moze nawet wiecej zak\lezy od ilosci itp,wiec daja tylko niecale 10%taniej nic w tym niezwyklego,ja sprzedaje sprzet narciarsi i tenisowy mam sklep i wszystkie moje ceny sa 20%nizsze niz cena oficjalna dystrybutora a czasami nawet wiecej
    nikon i troche rupieci........R2-D2

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Nienajlepiej to swiadczy o sklepie ktory sprzedaje towar ktorego nie ma w oficjalnym obrocie. Wkladam do koszyka i wysylam pieniadze na cos co nie istnieje... Czy to przypadkiem nie traci kryminalem
    Powinno wyraźnie pisać, że aparat jest jeszcze niedostępny a pieniądze zostaną pobrane z karty kredytowej w momencie wysyłki (nigdy wcześniej). W przeciwnym wypadku przy wcześniejszym pobraniu pieniędzy faktycznie, że pachnie to kryminałem.

  9. #19

    Domyślnie

    ale przeciez nikt ci nie kaze wysylac pieniedzy...... jest opcja zaplaty przy odbiorze

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzys123
    cena nikon Polska to 7500
    7500 koła to orientacyjna sugerowana cena detaliczna przez NP, a nie cena za ile NP będzie opychał puszki sprzedawcom
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •