Close

Strona 3 z 37 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 361

Wątek: Nikon D3 - D300

  1. #21

    Domyślnie

    poczujesz jak GO wreszcie dotkniesz
    pozdrawiam
    ff

  2. #22

    Domyślnie

    ja bym przyleciał ale obiecałem że będe w pracy :/

  3. #23

    Domyślnie

    Czy nie uważacie, że 51 polowy AF to lekka przesada małych panów inżynierów z Japoni?? Moim zdaniem juz 21 to sporo

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wiktor.bakiewicz Zobacz posta
    Czy nie uważacie, że 51 polowy AF to lekka przesada małych panów inżynierów z Japoni?? Moim zdaniem juz 21 to sporo

    Wydaje mnie się, że to wspomaga śledzenie obiektów w ruchu. A jak komu za dużo, to pewnie można sobie
    włączać i wyłączać do woli.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wiktor.bakiewicz Zobacz posta
    Czy nie uważacie, że 51 polowy AF to lekka przesada małych panów inżynierów z Japoni?? Moim zdaniem juz 21 to sporo
    no to pomysl ze jak przelaczysz na live view i AF kontrastowy to tych punktow AF jesz kilkadziesiat... tysiecy
    podpis nieczytelny

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Ps. Mala liste chetnych na spotkanie w sobote zrobie w oddzielnym watku. Przy okazji, jest mozliwosc przenocowania w studio, zatem mozecie przybywac juz od piatku i pozostac do niedzieli
    Ale jesteś zbój - TAKA IMPREZA w sobotę...?! Dla "ślubiarzy" niedostępna...
    Krzysztof Paszkiewicz

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez phantomek Zobacz posta
    Poszlo PM w sprawie soboty.
    No to się spotkamy Znając troszkę warunki w jakich pracujesz, jako były posiadacz D200(mechanicznie prawie to samo co d300) i użytkownik d2 wydaje mi się że wiem co wybierzesz
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  8. #28

    Domyślnie

    Hmmm

    Własny ślub cywilny czy Łódź w sobotę?
    No cóż, aparaciki muszą zaczekać

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    No to się spotkamy Znając troszkę warunki w jakich pracujesz, jako były posiadacz D200(mechanicznie prawie to samo co d300) i użytkownik d2 wydaje mi się że wiem co wybierzesz
    Nawet nie wiesz jak bardzo chcialbym wybrac D2X tylko panowie z Nikona troszke namieszali.
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  10. #30

    Domyślnie

    Ojojoj.... Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że dodatkowe 2 pary oczy będą oglądać puszeczki
    (nie pomyślcie że ja jaki mutant jestem, mam jedną parę oczu... wybieram sie z kolegą )


Strona 3 z 37 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •