Close

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 155 z 155
  1. #151

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    To co kombinujesz czyli Nikkor 85 mm i sigma 30mm f1,4 to spoko do ślubu da radę. Ja bym z takiego zestawu byl bardzo zadowolony.
    Ja tez do podobnego zestawu daze, N35/2 i N85/1.8. A szeroki kat, poki nie bedzie mnie na cos stac to kitem zalawiam.

    Juz sie nie moge doczekac jakiejs kolejnej premii, zeby ta 85tke dopasc

  2. #152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    Witam,

    mam d70s z kitem ....... Mysle o N50 1.8 i.

    Tylko boje sie, zeby to nie byla kasa wyrzucona w bloto a obiektywy beda lezaly w domu, ......

    PYTANIE: czy osoby, ktore tak jak ja nie wiedzialy czy sie przyda taki obiektyw uzywaja go caly czas?
    Aparta sluzy do wszystkiego, czasem znajomym slub pstrykne, czasem na imprezie, czasem jakis plenerek, czasem z parasolka+sb800 po domu ganiam....

    Dzieki za rady!!
    Witam!
    Wlasnie przyslali mi dzis piekny Nikkor 50mm f1,8 rozpakowalem pudelko i nie wierze wlasnym oczom! takie toto malutkie niepozorne w porownaniu domoich 28-105 i 70-300 doslownie karzelek. Zalaczylem ci to szkielko i pstryknalem - dla mnie zdjcia sa po prostu bardzo plastyczne, ostre i maja ladnie rozmyte tlo. Mimo ze mam zoomy i tez naczytalem sie wiele o tym ze to snobizm i nosi sie to aby "miec" w torbie. Ja tak nie uwazam, zaczynalem od praktiki i mialem 50 1,4 chyba oraz 135 mm jupitera (ukradli mi) wiec stalki kazdy miec powinien a te 50 juz na pewno /To nic ze po cropie nie ma ani dobrego tele ani szerokiego, do Twojej kreatywnosci bedzie zalezec jak to wykorzystasz \9nie jestes przeciez profi ani ja nie jetem - polecam jak najbardziej) zobacz fotki:

    1. lampa - swiatlo odbite od jasnej sciany


    2. z lapki


    Poza tym obiektyw nie jest wcale taki drogi, polecany 35 2,0 jest duzo drozszy. Ja zamowilem na ebayu zaplacilem razem z wysylka 70 GBP (zadnych oplat jak clo VAT etc) co dalo razem ok 390 PLN - jakosc za te cene niepodwazalna!
    Ostatnio edytowane przez Aberrator ; 04-09-2007 o 14:16

  3. #153

    Domyślnie

    te ponizej też z 50mm 1,8 robione z ręki
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #154

    Domyślnie

    albo te jedno z moich pierwszych zdjeć
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #155

    Domyślnie

    Jak przyczaiłem się na 50tkę, kilka lat temu, miałem okazję na giełdzie fotograficznej sprawdzić tę kwestię. N50 1.8 D to już w CHinach tłuką, choć nie mam pewności, czy japończycy u siebie przynajmniej na swój rynek też kilku sztuk nie złożą. N50 1.2 to natomiast produkcja Japońska. I tak chyba dzieje się w pozostałej optyce - modele amatorskie w CHinach, Malezji, Tajlandii, zawodowe i o wiele droższe szkła - MADE IN JAPAN.
    O zaletach 50tki przy makro chyba nie muszę wspominać.
    Supermegatest bodajże wszystkich 50tek Nikona można było przeczytać w FOTOKURIERZE z września 2002 roku. Dlaczego teraz nie ma już w prasie fotograficznej takich megatestów. Super sprawa to była. A teraz głównie pompowanie w sprzedaż tego, co nowe na rynku.
    Ostatnio edytowane przez Nikkorraf ; 13-09-2007 o 23:21

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •