Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1

    Domyślnie Londyn - nocny plener

    O ile mnie pamiec nie myli kilku forumowiczow jest z Londynu Proponuje wspolny plenerek aby odpoczac od trudow codziennej pracy. Najchetniej night photo z soboty na niedziele (podobno ma nie padac...). Jesli nie bedzie chetnych na nocne fotografowanie, rozwazymy opcje dzienna :]

  2. #2

    Domyślnie

    Cos konkretnego masz na oku? Ja w 6tej strefie mieszkam, tak wiec troche ciezko byloby mi sie dostac...

  3. #3

    Domyślnie

    ja w 3, Acton... jeszcze gorzej z powrotem do domu :/ co do miejsca... Jestem tutaj chyba zbyt krotko by dobrze orientowac sie ktore elementy architektoniczne tego miasta najbardziej nadaja sie do nocnej fotografii. Zdam sie na opinie reszty

  4. #4

    Domyślnie

    jak dla mnie to obojętne gdzie byle dało rade zaparkować samochód :P

  5. #5

    Domyślnie

    Peecee - moze moglbys podac orientacyjnie co najbardziej nadaje sie do obfotografowania, tak abysmy mogli podac przyblizone miejsce spotkania? Jesli zas chodzi o godzine spotkania, to wg. mnie im pozniej (oczywiscie bez przesady) tym lepiej - mniej ludzi.

  6. #6

    Domyślnie

    To o ktorej, kiedy i gdzie Nie mowie, ze bede, no chyba, ze bedziemy fotografowac do rana
    troche mnie przeraza wracanie w nocy na piechote 30 km

  7. #7

    Domyślnie

    zawsze są nocne autobusy... sama przyjemność

  8. #8

    Domyślnie

    W nocy do fotografowania polecam okolice City, ciekawa architektura, ciekawie podświetlona, jest tam zwłaszcza taki dziwny budynek banku jakiegoś, pełen rur i szkła, wygląda jakby wszystkie bebechy miał wywalone na zewnątrz. Poza tym w City w nocy jest spokojniutko, pusto, mało pubów, typowo bankowa dzielnica. Ciekawe rzeczy można również pstryknąć w Highgate, z tym że to już będą takie bardziej rustykalne klimaty...
    pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Przydalby sie jakis konkretny pomysl i info o miejscu - wtedy sam chetnie bym przyszedl. Ja mieszkam w 5tej strefie na zachodzie - Twickenham.

    Przy okazji - wlasnie sprawdzam prognoze pogody na weekend -ma padac....
    http://www.bbc.co.uk/weather/5day.shtml
    Ostatnio edytowane przez pxl ; 17-08-2007 o 13:56
    N D70 | Sigma DC 18-125 3.5-5.6 D | Nikon 50mm f1.8 | SB600 | 6GB kart Sandisk Ultra 2

  10. #10

    Domyślnie

    Ten budynek to Lloyds autorstwa Richarda Rogersa, idea bylo aby wszystkie instalacje szly na zewnatrz budynku. Polecam wejsc do srodka, dopiero robi wrazenie.

    http://www.rsh-p.com/render.aspx?sit...1,4,23,558,637

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •