Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bukowy dziad Zobacz posta
    Adamie - masz moze swoja stronke slubna? bo w watku o nowosciach napisales, ze pieknie Ci sie rozkrecila dzialanosc i chcialem www odnalezc a tu guzik. nie mow, ze pocztą pantoflową przyszlo Ci 30 zamowien?
    sajta nie mam, ślęczę z tygodnia na tydzień nad zdjęciami, mam nadzieje, że coś ruszy koło jesieni. co do zleceń - pantofel (!), sieć, znajomy kamerzysta, znajoma wizazystka i jakoś się kręci

    Siupes - na 1 orygianlna GO. nie po to mam szkła, żeby bawić się w sztuczną

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez habakuk Zobacz posta
    (...)z tygodnia na tydzień(...) znajomy kamerzysta(...) znajoma wizazystka (...)jakoś się kręci

    no to oby tak dalej

  3. #13

    Domyślnie

    http://www.jcsphoto.com/newsite/index.html
    pierwsza z brzegu strona.
    jedne sa lepsze, drugie gorsze, w sumie o gustach nie powinno sie dyskutowac, wiec tylko wyrazam swoje zdanie.
    zdjecia tutaj sa na tyle dobre, ze wyszczegolnienie co mi sie nie podoba nie uwazam za kompletna strate czasu, tylko za konstruktywna (mam nadzieje) krytyke.
    Andrzej

  4. #14

    Domyślnie

    habakuk a chyba ze to oryginalna GO, jak tak to mi sie po prostu nie podoba reka zwiewnie wynuzajaca sie ze srodka rozmytego zdjecia.
    ps sorry zapomnialem dolaczyc
    Andrzej

  5. #15

    Domyślnie

    Wiele razy juz zachwycalem sie Twoimi slubniakami i tutaj nie bedzie inaczej. Swietne, cudne i w ogole poezja. Pare drobnostek mi przeszkadza. Trojeczke widzialbym centralnie w kwadracie, srodkowe foto z 4 ciut ciasniej, na 6 umiescilbym pare centralnie, ale to takie tam drobnostki, calosc naprawde na *****. Jezeli chodzi o GO w 1 i 2 to jestem jak najbardziej na tak.
    Tak trzymaj Adam!
    Pozdrowienia

  6. #16

    Domyślnie

    jak dlamnie to super, dzieci to towja specjalnosc , i maja cos magicznego twoje kadry ! jak zawsze rewelacja

    Siupes, widze ze masz pojecie o tym z komentarzy , moze i ty pokazesz cos chetnie poogladam
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  7. #17

    Domyślnie

    fantastyczne zdjecia. pieknie obrobione. bardzo mi sie podobaja. caly zestaw
    pozdr, slavko slavcic - http://slavcic.blogspot.com

  8. #18

    Domyślnie

    ode mnie +++++/+++++ możliwych bardzo mi się podobają.
    GALERIA D300s + MB-D10 | T 17-50 f2.8 | N 70-200 VRII | SB-800 |

  9. #19

    Domyślnie

    Rewelacyjne zdjęcia...
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  10. #20

    Domyślnie

    Tak jak poprzednicy, zdjęcia dla mnie rewelacyjne! Złapałes odpowiednie momenty, do tego plastyczność tych fot jest niesamowita. Eh zaczynam zbierać na FF

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •