Close

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 126
  1. #1

    Domyślnie !! ZLOT ZIMOWY - wazne!!

    Rozmawialismy sobie na warsztatach i doszlismy do wniosku, ze czas najwyzszy zorganizowac zimowy zlot. Tym razem padlo na Zakopane w terminie 12-15 stycznia 2006. Oczywiscie, jezeli ktos ma ochote moze byc pare dni wczesniej lub zostac pare dni po zakonczeniu zlotu lub tez przyjechac na sam weekend. Mozna zabrac ze soba cala lub czesc rodziny. Chcemy zebrac grupe ok. 30 osob.
    Prosze sie zglaszac w tym watku jesli jestescie chetni, a Ci co sa chetni ale nie wiedza czy beda mieli wolne - koniecznie zorganizujcie sobie urlopy na te dni
    Prawdopodobnie bedzie wymagana jakas zaliczka przy rezerwacji miejsca, ale na tym sie skupimy gdy juz bedziemy znali przyblizona liczbe uczestnikow i bedziemy mogli rozmawiac z gazda (lub gazdzina) o konkretach.
    Antonina namierzyla dla nas kwatery, pare postow nizej sa fotki. Dom jest na osiedlu Pardałówka - podobno piekny widok na Tatry, odleglosc do centrum to ok. 2 km przez Antałówkę, w domu bar, wiec bedzie gdzie robic nasiadówki
    pokoje sa 2 i 3 osobowe z lazienkami. rodziny i pary bedzie mi latwo ulokowac, a tzw "rozbitkowie" proszeni sa o deklaracje z kim chcieliby przez te dni pomieszkiwac
    Zapraszam serdecznie!


    EDIT:

    Przed chwila dostalam informacje od Antoniny. Jest to dosc oblegany okres w Zakopcu a gospodarze chca wiedziec w miare dokladnie ile osob od nas przyjedzie - zeby nie zostac pozniej z pustymi pokojami. Codziennie dostaja telefony z zapytaniami o wolne miejsca i chcieliby wiedziec jak nimi dysponowac. Wymagana jest takze oplata rezerwacyjna (standard w tych czasach) w wysokosci 50 zl od osoby.
    podejmijcie meska decyzje szybciorem - jest przeciez tyle czasu do zlotu, ze spokojnie zdazycie zalatwic sobie urlopy. Badzmy konkretni i zwarci i spotkajmy sie na zlocie!
    Pomyslcie tez sobie ze wplacenie teraz 50 zl zmniejszy pozniejsza doplate w styczniu - zawsze to milej dla portfela



    LISTA "PEWNIAKÓW":
    Admin i Adminowa (wpłata 100 zl)
    LuCaS zamiast Tarkina
    Rysio Gałgan i Vesia (wpłata 100 zl)
    Samuraj (wpłata 50 zl)
    supermyszka (wpłata 50 zl)
    Kubalmar z malzonka i Michalem (wplata 150 zl)
    yarco z zona (wpłata 100 zł)
    Keyser_Soze
    przemoon (wpłata 50 zł)
    Krzysztof z małżonką (wpłata 100 zł) (od soboty do poniedzialku)
    vitter z Agnieszka (wpłata 100 zł)
    josoko + cztery sztuki (wpłata 250 zł)
    pmcomp z malzonka (wpłata 100 zł)
    Kyllany z Mikolajem (wpłata 100 zł)

    Lans Squad w squadzie:
    hesja (wpłata 50 zl)
    goldie77 (wpłata 50 zl)
    wasia (wpłata 50 zl)


    (lacznie 30 ludzikow)


    EDIT - 19 grudnia - no to mamy komplet - jesli znajda sie jeszcze jacys chetni to prosze o kontakt, bede sie zdzwaniac z gazdami i pytac czy maja jeszcze jakies wolne miejsca

  2. #2

    Domyślnie

    uhhhhh szkoda...chetnie bym sie wbil ale jade do Włoch :/// bedę z wami duchem :P
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  3. #3

    Domyślnie

    Wstępnia ja również - raz, że nie chcę opuścić takiej imprezy a dwa, że... W Zakopanym!!! Kooocham to miejsce Tzn. jego komercyjną uliczkę No i oczywiście okolice!
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


  4. #4

    Domyślnie

    grupe ok. 30 osob. (zalezy od kwatery jaka znajdziemy).
    mam "dobrze" zaprzyjaźniony pensjonat w Poroninie - w polowie drogi do Bukowiny
    (przy Murzasichlu) Zaleta to to, ze jest parking, a budynak ma dwa lata, więc pomimo
    turystycznego standardu (=niskie ceny) jest czysto i przyzwoicie - łazienki i Tv w
    wiekszości pokoi. Jednym telefonem moge zarezerwowac - dajcie tylko znać.
    Latem było to 55zł za osobodzien z jedzonkiem. Pokoje 2/3 i 4 osobowe.

  5. #5

    Domyślnie

    wstepnie ja i sjm
    "Podchodź do tematu fotografowanego miękko, na czubkach palców. Ręka w aksamitnej rękawiczce, oko jastrzębia..."
    http://www.jbstudio.eu

  6. #6

    Domyślnie

    jak mowilem na warsztatach zwarty i gotowy jedno miejsce napewno drugie sie w pozniejszym terminie
    d200 | Nikkor 50 1.8 | Mir 24 2/35 | Exakta 500/8 | SB 24
    www.kuba-staniecki.pl
    www.studio13.org.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Witam
    Wstawiam parę zdjęć, więc jest tak są 3 budynki jeden obok drugiego w jednym są pokoje gościnne i jadalnia każdy pokój z łazienką obok są dwa budynki w jednym jest karczma a w drugim grill na zdjęciach mniej więcej wdać jak to wygląda przy okazji wstawię zdjęcia budynku na tle gór, ponieważ dzisiaj była piękna pogoda, ale jakiś smog wisiał w powietrzu z resztą widać na jednym zdjęciu
    P.S
    Ceny
    35zł za osobe
    15zł obiad
    10zł śniadanie
    oczywiście można bez wyżywienia
    Jeśli jesteście zainteresowani to podam namiary
    Pozdrawiam

    [center:3a9eb58164]















    [/center:3a9eb58164]

  8. #8

    Domyślnie

    wstępnie jestem chetny
    pozdrawiam
    JELO
    F100 /F50 /D90 /NIKKOR 35-80,18-105, 20, 50, SIGMA 100-300

  9. #9

    Domyślnie

    Antonino, a jak sami gazdowie? fajni czy ciezko sie bedzie z nimi rozmawialo??

    nie wiem jak Wam, ale mi sie podoba (przynajmniej ze zdjec), mysle, ze z warunkow wszyscy powinni byc zadowoleni...
    to co? bierzemy te chalupe? podejmijmy decyzje wspolnie...

    jesli sie zdecydujemy to poprosimy jeszcze Antonine o zrobienie spisu pokojow - ile i iluosobowych - rozplanujemy za wczasu miejsca

  10. #10

    Domyślnie

    Hej bierymy x 2 , co by cepry nom dutków nawiozły Hej.........
    a teraz potwierdzam poważnie 2 sztuki Myszko prosimy bardzo
    każde zdjęcie można zrobić inaczej, lecz nie wiadomo czy lepiej

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •