Close

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 126
  1. #21

    Domyślnie

    Bardzo wstępnie to i ja się piszę (+żona, +bobas - no może już nie taki bobas )
    D70 | Nikkor 18-70 f/3.5-4.5G DX | Sigma 70-300 f/4-5.6 II | Nikkor 50 f/1.8 D | SB-600

  2. #22

    Domyślnie

    No to ja x 2 także chętnie.
    pozdrawiam Krzysiek
    d80 17-55 2/8 50 1,8
    NIC TU NIE MA

  3. #23

    Domyślnie

    Jeden wyciąg jest kilkanaści metrów od domu ale to tzw. ośla łączka Ci którzy mają dobre zoomy będą mieli co pstrykac
    to adm...... będzie miał gdzie jeżdzić

    dwie osoby narazie ale zobaczymy co z wolnym
    sprzęt mieszany ciągłe zmiany

  4. #24

    Domyślnie

    jedna osoba
    Nie jestem szumofobem, używam cropa i jak potrzebuje wysokiego ISO.
    Tamzooka 150-600, T 300 2.8 kenko TC 1,4 2,0

  5. #25

    Domyślnie

    No ja póki co nadal samodzielnie ale pracuję nad Madzią, żeby odpoczęła trochę od tego prawniczego stuffu. Co do miejscówki Antoniny - bardzo ładnie się prezentuje
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


  6. #26

    Domyślnie

    Moi drodzy,

    bardzo prosze o konkrety.
    blagam - nie piszcie - "moze" czy "prawdopodobnie" czy "wstepnie"...
    ani admin ani ja nie bedziemy w stanie wylozyc oplaty rezerwacyjnej za Was i w razie gdy sie nie pojawicie poniesc strat finansowych
    bede robic wszystko co w mojej mocy by zaklepac 30 miejsc, ale nie bede mogla "trzymac" ich w nieskonczonosc...
    wiem, ze strasznie truje, ale jak inaczej moge rozmawiac o konkretach z gazdzina??
    pozdrawiam wszystkich goraco

  7. #27

    Domyślnie

    Marto, zrob w pierwszym poscie liste osob ktore podjely konkretne decyzje. Prosze o dopisanie mnie + 1!

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie

    zeby miec kontrole kto juz wplacil i nie nekac ciaglymi telefonami w tej sprawie gospodarzy, wplaty zadatkow bede przyjmowac ja


    bede potwierdzac otrzymanie wplaty i przekazywac dalej na konto gazdow.
    prosze tez o podanie dat pobytu - czy standardowe zlotowe czy chcecie np. sama sobote i niedziele, a moze zostac na tydzien... albo dwa...

  10. #30

    Domyślnie

    Kubuś, potwierdzam wplyw 50 zl na konto... (tylko ze to mialo byc 50 od osoby )
    pozdrawiam

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •