Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sylwiusz
    No tej z D200 nie bylbym taki pewien, z dobrego zrodla wiem, ze juz na wiosne przyszlego roku Konica Minolta ma pokazac nastepce D7D z matryca APS-C o rozdzielczosci... 10 MPix. No chyba, ze to bedzie inna matryca produkcji Sony, w koncu obie firmy zawarly porozumienie i maja wspolpracowac przy opracowywaniu cyfranek z bagnetem Minolty.
    zrodlo jest jakies internetowe czy personalne? bo jak internet to wklej tutaj, jesli mozesz - ja bym z checia poczytal.

  2. #42
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    No stepper to nie tylko optyka i mechanika, zdecydowanie nie BTW: Nikon to drugi na swiecie producent stepperow zaraz po ASML.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    zrodlo jest jakies internetowe czy personalne? bo jak internet to wklej tutaj, jesli mozesz - ja bym z checia poczytal.
    Hmmm... za duzo nie moge zdradzic bo sie do tego zobowiazalem, moge tylko powiedziec, ze to zrodlo poznalem osobiscie bedac na premierze nowego Dynaxa 5D w Egipcie

    [ Dodano: 14-11-05, 10:56 ]
    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    No stepper to nie tylko optyka i mechanika, zdecydowanie nie BTW: Nikon to drugi na swiecie producent stepperow zaraz po ASML.
    Zgadzam sie z Toba w 100%
    Pozdrowienia
    Sylwek

    Sprzet? Nikogo przeciez to nie obchodzi

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    udzialu poszczegolnych producentow wsrod fotografujacych Olimpiade w Atenach, o ktory mi konkretnie chodzilo. podalem 90% bo mi sie gdzies o uszy obija
    Żródła canonowskie chętnie rozpowszechniają takie statystyki, oczywiście jeśli tylko są dla nich wygodne. Sam też nie podam dokładnie źródła dotyczącego Aten, ale była to z pewnością informacja rozsyłana przez polskiego Canona (biuletyn, czy coś takiego).
    A dla osób z dobrym wzrokiem zamieszczam taką fotkę (zresztą chodziła już na forum):

    Cytat Zamieszczone przez Sylwiusz
    Hmmm... za duzo nie moge zdradzic bo sie do tego zobowiazalem, moge tylko powiedziec, ze to zrodlo poznalem osobiscie bedac na premierze nowego Dynaxa 5D w Egipcie
    Ja mam info z tego samego źródła, choć z kilkoma pośrednikami po drodze. A że się do niczego nie musiałem zobowiązywać, więc mogę dorzucić że aparat pojawi się na PMA i najprawdopodobniej nie będzie to mock-up, jak to było w przypadku D7D. Bardzo też możliwe że zaprezentowane zostaną dwa aparaty: jeden firmowany przez KM, a drugi przez Sony.
    Pozdrawiam
    Lolek

  5. #45

    Domyślnie

    Troche marketingowego bełkotu ( ale nie tylko - jest tez troche interesujących ficzerów ) można znaleźć tutaj
    http://images.photoworkshop.com/eos5D/popup.htm
    na temat EOS'a 5d

    pozdro

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •