Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: F1 Hungaroring

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    No jeśli to nie było przy PIT-STOPie to gratulacje za refleks W sumie tylko 7 nie wyszła zbyt ostro. No i drażni mnie trochę zbyt duża ilość skosów.

  3. #3

    Domyślnie

    Trochę monotonnie, bo wszystkie bardzo podobne. Dlatego najlepsze wrażenie robi jedynka - potem już deja vu.

    UPDATE: jeszcze raz sobie popatrzyłem i czwórka też robi najlepsze wrażenie.
    Pozdrawiam, Jan Zieliński
    HW: D200, S10-20/4-5.6, N24-70/2.8, S70-200/2.8, SB-600
    www.gtfoto.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odie Zobacz posta
    Trochę monotonnie, bo wszystkie bardzo podobne. Dlatego najlepsze wrażenie robi jedynka - potem już deja vu.
    najlepsze wrazenie robi 8 bo to nasz Robert

    a tak na powaznie, moze troche moze troche monotonne ale i tak fajnie wyszlo milo sie oglada!
    D7200

  5. #5

    Domyślnie

    czemu te auta tak krzywo jada?
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    No jeśli to nie było przy PIT-STOPie to gratulacje za refleks W sumie tylko 7 nie wyszła zbyt ostro. No i drażni mnie trochę zbyt duża ilość skosów.
    Nic dodać, nic ująć, gratuluję dobrego panoramowania.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  8. #8

    Domyślnie

    Co do kadrowania po skosie to bylo to swiadomym zabiegiem chodzilo mi o pokazanie jak najwiekszej ilosci planow co podkresla dynamike przy panoramowaniu.Sam bolid na asfalcie przy blaszanej bandzie wyglada malo dynamicznie .Zeby nie bylo monotonnie wrzucam klika innych fotek
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.

  9. #9

    Domyślnie

    Przez chwilę myślałem że na 11 są resoraki

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •