Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Mig 29

  1. #11
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Cieszy mnie, że mogłem sprawić choć chwilową radość z oglądania MIG-29 i oczywiście cieszy mnie również niezmiernie że powstał taki dział na naszym forum.

  2. #12

    Domyślnie

    A nad Mińskiem lata ostatnio coś jednosilnikowego - brzmią jak SUki, ale dawno już u nas ich nie słyszałem, więc nie jestem pewien. Dyziek może widziałeś co to? Powinniśmy dla przykładu przywieźć tutaj kogoś z Krzesin - jeśli twierdzą, że eFy takie głośne, to niech posłuchają SUczek. To jest silnik z przytwierdzonym do niego taborecikiem dla pilota

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    A nad Mińskiem lata ostatnio coś jednosilnikowego - brzmią jak SUki, ale dawno już u nas ich nie słyszałem, więc nie jestem pewien. Dyziek może widziałeś co to? Powinniśmy dla przykładu przywieźć tutaj kogoś z Krzesin - jeśli twierdzą, że eFy takie głośne, to niech posłuchają SUczek. To jest silnik z przytwierdzonym do niego taborecikiem dla pilota
    fIlek, dziś nic nie widziałem. Ale w niedzielę będę w bazie to zobaczę co tam na płycie stoi. Chyba że ktoś wpadł na małe tankowanko i poleciał do domku

  4. #14

    Domyślnie

    Było na pewno coś z jednym silnikiem i nie gwizdało jak iskra. Ojca nie było w domu bo bym spytał - on rozróżnia je ze słuchu perfekcyjnie - 2 lata w woju spędził jako obsługa lotnisk zapasowych i na SD

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •