Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony
    Cytat Zamieszczone przez sailor
    . i postawilem w zakald skrzynke tequili ze dwie dwusetki (funsport czy cokolwiek innego) zrobia lepsze zdjecia niz jedna 500tka chocby nawet miala plakietke bowens
    To ja postawię drugą butelczynę i będę twierdził że dobry łoperator zrobi lepszą fotkę jedną setką, od łajzy (takiej jak ja ) dysponującej stadem 500-ek wypasionej firmy.
    jak by cos, to tylko na CZORNYJA uwazaj, przekupia go wiskaczem i sknoci zdjecie

    [ Dodano: Nie Lis 27, 2005 11:14 am ]
    Cytat Zamieszczone przez sailor
    ostatnio wszyscy rzucili sie na oswietlenie studyjne .. co sie dzieje ??
    oficjalna zima, wszystkich do domow zagnalo, a cos trzeba przeciez pstrykac
    ... no chyba ze pan slicznych sie nagle zachcialo wszystkim
    Andrzej

  2. #22
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony
    To ja postawię drugą butelczynę i będę twierdził że dobry łoperator zrobi lepszą fotkę jedną setką, od łajzy (takiej jak ja ) dysponującej stadem 500-ek wypasionej firmy.
    krzysiu .. rozmawiamy o sprzecie a nie o umiejetnosiach :P tzn zaklad dotyczyl focenia roznym sprzetem przy zalozeniu tych samych umiejetnosci pewnie ze śp Avedon by wymyslil cos fajniejszego majac 1 setke niz my tutaj razem wzieci majac pelen zestaw :P

  3. #23

    Domyślnie

    Czyli, podsumowując mamy 500zł +- i co bierzemy
    najfajniej by było o jakieś linki od sznownych kolegów
    gg#1658333
    Stopka niezgodna z regulaminem

  4. #24

    Domyślnie

    Zbieramy/zrabiamy jeszcze troszku kasiorku i wybieramy cuś tego:
    http://www.funsports.pl/f-default-f.htm
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woytek6
    Czyli, podsumowując mamy 500zł +- i co bierzemy
    z czystym sercem polecam to co wymienilem wyzej za 610.

  6. #26

    Domyślnie

    Zestaw reporterski jest również wystarczający pod warunkiem, że jest możliwość regulacji siły błysku w tych lampach. Nie ma problemu z zasilaniem.

  7. #27

    Domyślnie

    No dobrze Panowie. Posiadam 3 szt. lamp SB800. Co polecacie wybrać do nich: Dyfuzory czy parasolki, czy moze to jedno nie ma nic wspólnego z drugim - może warto mieć to i to, w końcu to IMHO nie aż tak drogie urządzenia. Czy będzie mi coś jeszcze potrzebne?
    A może nie warto do tych celów używać Sabin, tylko nabyć coś innego? Tylko czy dla mnie jako amatora, będzie to miało sens.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor
    pewnie ze śp Avedon by wymyslil cos fajniejszego majac 1 setke niz my tutaj razem wzieci majac pelen zestaw :P
    He he, no nie wiem, nie wiem. Rysiek(śp) uprawiał fotografie tak wściekle perfekcjonistyczną, kontrastową i wymuskaną, że bez kilku tysiecy wat nie moge sobie jego fotki wyobrazić...

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ovserwator
    No dobrze Panowie. Posiadam 3 szt. lamp SB800. Co polecacie wybrać do nich: Dyfuzory czy parasolki, czy moze to jedno nie ma nic wspólnego z drugim
    Ihmo parasolki, na softy (duże) SB-i są po prostu za słabe.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •