Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Foto Glamour

  1. #1

    Domyślnie Foto Glamour

    Czy znajdą sie chętni zapaleńcy do:
    - finansowania
    - tworzenia
    - aktywnego prowadzenia
    - eksploatacji (docelowo)
    witryny internetowej poświęconej fotografii glamourowej?
    Jest to na razie luźny pomysł, formuła serwisu jest otwarta. Mam jakąś tam swoją wizję ale liczę, że potencjalni zainteresowani wniosą swoje pomysły.
    Warunkiem uczestnictwa w przedsięwzięciu jest zgoda na "opodatkowanie" się na rzecz istnienia serwisu. Nie chciałbym dopuścić do "przegadania" pomysłu.
    Zapraszam osoby zainteresowane do dyskusji i wymiany poglądów (także w trybie PW).

  2. #2

    Domyślnie

    Może napisz coś więcej tutaj? Czego oczekujesz? Co znaczy "opodatkować się" - kogo masz na myśli?
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  3. #3
    Rozmowny
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Poznań // Gorzów Wlkp.
    Posty
    344

    Domyślnie

    napisz konkretniej jakie koszta, jak widzisz tworzenie [wspolne sesje czy kazdy sam sobie i razem tylko publikujemy zdjecia] etc.


    Ja wstepnie jestem zainteresowany.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ezin Zobacz posta
    napisz konkretniej jakie koszta, jak widzisz tworzenie [wspolne sesje czy kazdy sam sobie i razem tylko publikujemy zdjecia] etc.


    Ja wstepnie jestem zainteresowany.
    Jest mnóstwo kwestii do ustalenia w tym ta najważniejsza: oszacowanie kosztów.
    Na pewno nie ma to być inicjatywa typu "grupa fotograficzna" - autonomiczność fotografa musi być zachowana. Chodzi bardziej o współpracę organizacyjną w zakresie fotografii o określonym profilu; w tym wypadku szerzej lub węziej rozumiany glamour.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •