Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    a skad wiesz ze bedzie robil u cioci na imieninach- co wyscie goscia czepili.....

    przeciez wyraznie pisze dlaczego:

    BO MA KASE

    to takie proste, dla mnie wystarczy
    Mariusz Hajdarowicz

    F801s Nikor 24-50, S 70-300APO, 50 1.8, no i D70 KIT przybyła SB800

  2. #22

    Domyślnie

    Nagle kurde wszyscy mają teraz klapki na oczach z napisem d200,co jest z wami,ludzie

  3. #23

    Domyślnie

    ale ze ma kase to ma ja wpakowac bez sensu??powtarzam d50 i d70 wystarcza w pelni...plenia szczescia

    ja widze taka tenedcje na forum....d200 i klapki na oczy
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  4. #24

    Domyślnie

    Ja mam podejście (nie tylko w fotografii): kupować zawsze rzeczy jak najlepszej jakości w ramach tych, na które nas stać. Czasem wbrem pozorom wychodzi taniej niż późniejsze upgrade'y. Jak stać na D200 (ale nie tak, że oznacza to wybebeszenie totalne się) - to jak najbardziej za, czemu nie Choćby dla samego uczucia trzymania takiego aparatu
    Pozdrawiam Piotr

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shakk
    ale ze ma kase to ma ja wpakowac bez sensu??powtarzam d50 i d70 wystarcza w pelni...plenia szczescia

    ja widze taka tenedcje na forum....d200 i klapki na oczy
    to jak ma kase to po kiego grzyba przyszedl i drze jape capslockiem. Niech idzie i nie truje nam na forum. A potem sie dziwicie ze sie z ludzi smieja jak z lustrzanka cyfrowa wyjda, kupi taki lustro cyfrowe i udaje fotografa. D70 to lepiej o wiele niz f80, D200 nie wykorzysta.
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  6. #26

    Domyślnie

    nie mam klapek na oczach, moze byl taki okres ze mialem klapki z napisem D70, ale teraz mam D70 i wiem co wart jest ten aparat i czego mu brakuje. Teraz raczej patrze bardziej trzezwo na te sprawy, bo nie ma w tej chcwili szans bym sobie pomarzyl o zmianie aparatu, a D70 najczesciej mi wystarcza, a jak nie wystarcza - to wystarczac musi.

    A ja nie rozumiem czemu tak chcecie odradzic koledze zakup D200? a dobra ja sobie odpuszczam, a Jarecki i tak zrobi co sam uzna za stosowne.

    JA nie kupuje tanich rzeczy, jesli bez ogromnego bólu moge sobie pozwolic na lepsze. Jesli mnie stac, to po prostu wole miec to co jest lepsze, trwalsze i ladniejsze.

    ot tak po prostu...
    Mariusz Hajdarowicz

    F801s Nikor 24-50, S 70-300APO, 50 1.8, no i D70 KIT przybyła SB800

  7. #27

    Domyślnie

    Dlaczego bez sensu????! Jeżeli ktoś uważa, że D200 mu potrzebny i ma na to kasę to widzę w tym wielki sens - będzie miał dość fajny sprzęt za rozsądne pieniądze i nie ma żadnego znaczenia. ile fotek robi, to jego świadomy wybór - przecież ten aparat nie jest na receptę i tylko dla wtajemniczonych...

  8. #28

    Domyślnie

    Gdybym miał kasę, to bym sobie kupił aparat Leica, bo co Leica, to Leica
    i gadania nie ma.. Tu gadamy na temat aparatu dla fotoamatora, bez zbytniego
    wywalania pieniedzy D70 do każdego zdjęcia wystarczy..
    Ja tez zły.. Już tak mam..
    sprzętowo pozamiatane

  9. #29

    Domyślnie

    wiecie co... zachowujecie sie jak nie wiem co, JARECKI KUP D2X TO IDEALNY 1wszy aparat cyfrowy co sie bedziesz cackal z d70 czy d200. Do tego kup sobie torbe bo to duuuzy aparat.
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  10. #30

    Domyślnie

    dokladnie za Ravem...zachowujecie sei jak dzieci niestety i kolekcjonarzy najlepszego sprzetu...jak kogos urazilem to przepraszam
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •