Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: oczekujac

  1. #21

    Domyślnie

    Nikt nie chce grzebać w zdjęciu, bo można się narazić Ja sobie pozwoliłem jako stały bywalec oddziałów położniczo-porodowych Narzędzie klonowania, mała średnica i trochę podziobać trzeba tu i ówdzie


  2. #22

    Domyślnie

    Ja tylko dodam od siebie, ze bardzo dobre zdjecie. Tylko palce na brzuchu, ze wzgledu na perspektywe i styl zdjecie zrobily sie troche nienaturalne. Tu tez bym troche poPSul.. ;]

  3. #23

    Domyślnie

    o nie paluszki zostaja Zbychu dzieki kurcze musie sie podciagnoc w psuciu zdjec
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Niedzwiedz Zobacz posta
    o nie paluszki zostaja
    Alez bron boze nie mialem na mysli zeby usuwac!! Staral bym sie tylko je lekko doswietlic tak jak twarz, zeby delikatnie wydobyc "trojwymiarowy" zarys palcow (dokladnie tak samo jak to widac w przypadku lewej piersi - choc to oczywiscie nie PS a naturalny efekt). Moze poprosisz Zbyszka hehe ;]

  5. #25

    Domyślnie

    Odnośnie doświetlenia twarzy miałem już wcześniej napisać - jest ono fajne, ale chyba jeszcze większy miodzik byłby, gdyby ustawić jakieś źródełko światła na wprost osoby - wydobyłoby ono lepiej zarys twarzy, brzuch i te palce. Nie wiem tylko, czy nie zmieniłoby to założenia co do zdjęcia.

  6. #26

    Domyślnie

    nie mam wiecej czym swiecic chcialem kontre zastosowac ale na palcach by nie wyszla pewnie bo i jak
    zebym mial 2 lapy to juz cos pocudowac mozna
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  7. #27
    Madziulek
    Gość

    Domyślnie

    bardzo fajna fotka , będziecie mieli ładną pamiątkę

  8. #28

    Domyślnie

    dokladnie taki byl cel dzieki
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  9. #29

    Domyślnie

    bardzo ladnie zrobione i mile w odbiorze
    pozdr, slavko slavcic - http://slavcic.blogspot.com

  10. #30

    Domyślnie

    Kurcze, ze tez nie mogles z pięć miesięcy temy tego brzuszka wrzucic to bym chociaz pomysl podlapal.... Zdjecie super!

    Zbyszek gratuluje blizniakow, moje urodzily sie 14 marca 2007 a zajecia mam od tamtej pory podobne co Ty

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •