Close

Zobacz wyniki ankiety: Moim zdaniem wygrywa zestaw numer:

Głosujących
244. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - sailor

    127 52,05%
  • 2 - Al Bundy

    117 47,95%
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    polaczeniu z bodypaintingiem dadza wszystkim do myslenia. mialem nadzieje rowniez ze wsrod glownie meskiego grona wiecej niz jedna osoba zauwazy dwa kociaki ... modelke pomalowana szczegolnei na twarzy dokladnie na jaguara i samochod .. jaguara xjs. coz jak widac przecenilem wrazliwosc forum. obiecuje ze to sie wiecej nie powtorzy.
    Sailor! Poczułem się nie wrażliwy! Za Peebesem, po pierwsze tylko na jednym zdjeciu widac więcej samochodu i jedynie ktoś kto się dobrze zna na markach odkrył by te zresztą bardzo ciekawe powtórzenie. A po drugie, Ty poprostu nie uwypukliłeś marki samochodu dostatecznie dobrze, gdyż modelka usiadła na znaczku jaguara i zniknął heh.

    Gratuluje raz jeszcze obu fotografikom zdjęć!

    Pozdrawiam,
    AMI
    Ostatnio edytowane przez AMI ; 10-08-2007 o 10:03
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  2. #82

    Domyślnie

    Oj, Sailorze, Sailorze..
    Trochę w dziwny ton uderzyłeś. Wygrałeś, a jakbyś się na nas maluczkich pogniewał

    Ja np. nie jestem "samochodziarzem" i kwestia jaguara nie była dla mnie czytelna, ale to wcale nie znaczy, że pomysł nie był dobry. Napisu "malarnia" też nie zarejestrowałem jako znaczącego, ponieważ przez specyficzną obróbkę pokazałeś bardzo dużo detali w tle i napis przestał się wybijać. Oczywiście w moim mniemaniu. W moim odczuciu silne umalowanie modelki tak ją zasłoniło, że kociak stał się zbyt dosłowny jako zwierzę.
    Rozumiem Twój ból, że sesja zrobiona z takim rozmachem (a zdaje sobie sprawę jak trudno było wszystko załatwić i zgrać) nie została zrozumiana od A do Z. Znam to z autopsji, np. do tej pory wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że na tym zdjęciu modelka ma w rękach zegar, który sklejałem dwie noce a cyferki wypiekałem z modeliny.
    Ale z drugiej strony przecież wiesz, że "każdemu nie dogodzi"

    Al zrobił zdjęcia prostsze i łatwiejsze w odbiorze, ale dla części osób bardziej przystające do określenia "kociak".
    Ja wynik głosowania odbieram jako remis

    I nie ma się co unosić, Sailorze.

  3. #83

    Domyślnie

    Sailor - gratuluje wygranej i gratuluje cierpliwej modelki

    Vincenta Van Gogh'a na poczatku tez nikt nie rozumial i wszyscy krytykowali.
    Dyskusja na temat tego czy sztuka powinna dopasowywać się do odbiorcy, czy odbiorca do sztuki jest stara jak technologia nikona (taki dzolk )
    Moim zdaniem nie dopasowales sie do odbiorcy i bardzo dobrze, mnie samego duzo to nauczylo...
    Dzieki za lekcje

  4. #84

    Domyślnie

    Trzeba jeszcze zauważyć, że Al zdjęcia, które przecież zdobyły niewiele mniej głosów, zrobił w bardzo prosty sposób, bez większych przygotowań, w ostatniej chwili i ze znacznie skromniejszym zapleczem modelkowo-wizażystkowym (wiem, bo znam to "zaplecze" osobiście
    Również odbieram to jako ciekawą lekcję.

  5. #85

    Domyślnie

    Wreszcie ktoś to docenił

    A z tym zegarem na Twojej focie to rozumiem też aluzja w moją stronę hahahaha

    Panowie - nie ma co roztrząsać pojedynku. Sailor - wygrałeś i jest dobrze prawda?
    Skoro już oceniamy oceniających to jedyno co mnie trochę dziwi to fakt że fotografowie oceniają nie fotografie a pomysły - to już coś czego nie rozumiem Pomysł jest ważny - to fakt ale od pomysłu do dobrej zasługującej na miano zwycięskiej fotografii droga daleka...
    Ostatnio edytowane przez Al Bundy ; 10-08-2007 o 10:47
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    A z tym zegarem na Twojej focie to rozumiem też aluzja w moją stronę hahahaha

    No dobra, wyświetlmy forumowiczom sprawę do końca.

    Al sądził, że to kapelusz

  7. #87

    Domyślnie

    Sailor, ja tam dwa kociaki widziałem i z tablicą rejestracyjną też zrozumiałem . Ale się nie obrażam, bo rozumiem Twoją rozterkę. Mnóstwo czasu i pracy poświęcone na wykonanie zdjęć, a potem czepianie się detali, które rzekomo nie pasują do całości. Tak już niestety jest na forach. Zawsze jednak można włączyć sobie filterek i odrzucać głosy, które nie są konstruktywne, a skupiać się na rzeczowych uwagach. Obydwu panom należy się szacunek za kawał dobrej roboty i za to, że nie boicie się wystawiać swoich fotek pod ocenę innych, częstokroć początkujących fotopstryków. Ja, tak jak część forumowiczów, ktorzy również żyją z fotografii, unikam publikacji zdjęć na forach. Czasem umowa z wydawcą tego wymaga, ale czasami pewnie z obawy przed krytyką. Dziwne to, bo z drugiej strony nasze foty drukują się często w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy w różnych gazecidłach i na stronach portali, często podpisane z firmy lub z nazwiska. Ale tak już jest, może kiedyś się to zmieni

    To tyle. Jeszcze raz moje gratulacje i czekam na kolejną odsłonę pojedynku

  8. #88
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    wiec teraz ja ... ten który zauważył ... - tak ja tylko zobaczyłem zdjęcia wiedziałem jaki jest zamysł - dla mnie to kompletne puzzle które łączył wspólny obrazek - nic nie jest dziełem przypadku - tu jest klasa fotografa ... jednego jak i drugiego - tak samo innych wielkich tego forum - praca od pomysłu do końcowej obróbki jest przemyślana i świadoma .... nawet wypiekają sami cyferki do zegarków ... i tego powinniśmy się uczyć od nich a przestać zgrywać się ze coś wiemy i wszędzie stwierdzać ze bałagan w tle ze za mocno namalowana postać - ze ciemno lub jasno - jesli nie rozumiemy lub do nas nie przemawia nie silmy się na komentarze by nabijać posty ...

    bardzo miło mi się zrobiło sailor ze podobnie zobaczyliśmy to co chciałeś przekazać

  9. #89

    Domyślnie

    Gratulacje dla wygranego !
    D7200

  10. #90

    Domyślnie

    gratulacje i chyba wiem skąd zaczerpnięte pomysły w dwójce
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •