Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 60
  1. #1

    Domyślnie Nikon Polska - bylem...

    Jak zapewne niektorzy pamietaja (pisalem o tym w innym watku), kilkanascie dni temu zostalem zaproszony w niezwykle uprzejmy i bardzo mily sposob, na spotkanie do siedziby Nikon Polska. Uprzedzony o poznawczym charakterze spotkania, pojawilem sie w dniu dzisiejszym w progach "Naszej Firmy" Juz od wejscia poczulem sie jak w swiatowym koncernie. Zostalem przedstawiony i poznalem niemal cala ekipe Nikon Polska, ktora stanowi lacznie 17 osob. Dosc powiedziec ze jestem mile zaskoczony bardzo mlodym wiekiem naszych Nikoniarzy. Piekne kobiety i przemili Panowie stanowia o sile marketingu tego koncernu w Polsce. Potraktowany zostalem znakomicie. Zostalem zapoznany z firma Nikon na swiecie, strategia marketingowa w Polsce i globalnie. Obejrzalem bardzo przekonywujace dane na temat udzialu Nikona w rynku swiatowym i rodzimym. Stosunku aparatow cyfrowych do analogowych i udzialu procentowego w poszczegolnych krajach i na rodzimym rynku. Obejrzalem rowniez dane pozycjonujace Nikona w Polsce wzgledem innych marek. O tym wszystkim stopniowo Wam opowiem, albowiem warto posluchac. Na koniec spotkala mnie mila niespodzianka, dostalem od koncernu Nikona D2X...... Ok, do potrzymania Piekny korpus. Gdybym nie mial okazji pobawienia sie D2H, oszolomil by mnie. Ergonomia fantastyczna, aparat doskonale wywazony. Wizjer i pola AF znakomite... Ach, dlugo by o tym. Kolejny korpus to F6. Faktycznie jest to nowe podejscie Nikona do korpusow dla zawodowcow. Sam korpus jest zaskakujaco maly i zdecydowanie bardziej przypomina F100 niz 5. Nikon przeznaczyl jednak do niego bardzo wysokiej klasy gripa, ktory zmienia oblicze aparatu oraz poszerza funkcjonalnosc. O tym tez napisze wiecej przy innej okazji. Kolejne aparaty to kompakty z nowej linii. Bede o nich mowil wiecej nieco pozniej. Nikon lansuje coraz wiecej malych aparatow klasy zaawansowany kompakt, wyposazajac je w bardzo zaawansowane technicznie elementy z konstrukcji dSLR. Coraz wiecej, do niedawna zastrzezonych patentow, mozna znalezc na listach funkcji w instrukcjach obslugi Nikona. A propos instrukcji. Tu nie mam dobrych wiesci. Instrukcja stanowi fragment oferty Nikon Polska a nie koncernu globalnego i jako taka skierowana jest tylko do nabywcow aparatu na rynku polskim. Cena stanowi wypadkowa opracowania i popytu i zostala skalkulowana na okreslonym poziomie. Nie moge niestety zrobic nic wiecej, choc wydaje mi sie ze z czasem zycie zweryfikuje stanowisko Nikona. marketingowo rozumiem, emocjonalnie - nie. Prosba, nie komentujmy instrukcji w kolejnym watku. Dowiedzialem sie rowniez o sposobie pozycjonowania klientow strategicznych Nikona (mowie o rynku zawodowym foto), planowanych ulatwieniach dla tych uzytkownikow, zarowno w serwisie jak i wsparciu firmy. Jest to o tyle interesujace ze stanowimy grupa zainteresowania Nikona w tym wzgledzie i doloze wszelkich staran aby czlonkowie stowarzyszenia w calosci zasilili grono tej wlasnie grupy. Na zakonczenie otrzymalem przemile gadzety ktore stana sie stopniowo waszym udzialem. W trakcie spotkania poruszylismy rowniez sprawe odbywajacego sie konkursu NCPI ( tekst i informacje zostaly zamieszczone na stronach http://www.nikon.pl ). Dodam tylko ze dzieki uprzejmosci Nikon Polska, oglosimy wkrotce fragment tego konkursu dla forumowiczow, ktorego nagroda bedzie.... O tym pozniej, czuwajcie. Nagrodzone zdjecia zostana przeslane dalej i wezma udzial w konkursie NCPI o ktorym pisze wyzej. Nagroda bardzo mile mnie zaskoczyla, wiec doskonalcie warsztat... Na stronach Nikona do pobrania sa juz formularze rejestracyjne (uwaga, trzeba wypelnic w jezykach zastrzezonych w formularzu). Powodzenia.

    Raz jeszcze bardzo dziekuje przemilej zalodze Nikon Polska. Jestem szczerze zaskoczony poziomem przyjecia mnie w Firmie. Wiem ze zaowocuje to doskonalym klimatem do dalszej wspolpracy. Polecamy sie laskawej pamieci...

  2. #2

  3. #3
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    No wlasnie, a jak w koncu wygląda sprawa ze stowarzyszeniem? zlot niestety mnie ominal

  4. #4

    Domyślnie

    Jeszcze, jeszcze. My kcieć news-ów
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #5

    Domyślnie

    Wszystkie dokumenty juz sa u prawnika. Wymagana ilosc podpisow rowniez. Rozesle jeszcze protokol ze zlotu (sic! spotkania zalozycielskiego) i oddajemy calosc do sadu. Trzeba bedzie na szybko wybrac wladze, sekretarza, skarbnika itp ale to w oddzielnym watku. Zglaszajcie kandydatury

  6. #6

    Domyślnie

    miło wiedzieć że "jesteśmy" obiektem zainteresowań NP...
    boli mnie kolano czasem

  7. #7

    Domyślnie

    Szymon, spokojnie. Sam musze to poukladac w glowie...

  8. #8

    Domyślnie

    miło wiedzieć że "jesteśmy" obiektem zainteresowań NP...
    Na dodatek tak uroczych Pan*...

    Zaprosilem do dyskusji. Mam nadzieje ze bylem w mniejszym lub wiekszym stopniu przekonujacy...

    * Wybaczcie ze nie bede podawal personaliow. Nie moge tego zrobic bez zgody zainteresowanych.

  9. #9
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Czyli osoby ktore nie byly na zlocie, na stowarzyszenie sie nie zalapia ?

  10. #10

    Domyślnie

    zalapia..... mamy wymagana ilosc podpisow, co nie znaczy ze nie mozemy sie powiekszac...

    jakby co to zglaszam swoja kandydature na jakies stanowisko

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •