Close

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 105 z 105
  1. #101

    Domyślnie

    arra, nie mial max 6 mega - chyba ze pixeli :] - i mowie o 10D - uzywalem pol roku przed D70

    Tr0n, i zaraz dopisek, ze po wlaczeniu kompresji wielkosc NEFu zmniejszy sie o okolo 40-50%
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zkruk
    Tr0n, i zaraz dopisek, ze po wlaczeniu kompresji wielkosc NEFu zmniejszy sie o okolo 40-50%
    Masz oczywiście racje tylko mi się nie chciało przeczytać tych dopisków małymi czcionkami
    pozdrawiam Sebastian

  3. #103
    Oszczędny w słowach Awatar maniek
    Dołączył
    10 2004
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    70

    Domyślnie

    Adminie! Mam pytanie odnośnie jakości podświetlania aktywnego pola AF. Czy wykonane zostało to podobnie jak w D70, tzn. czy poświata "wylewa" się poza wybrane pole, czy też jest tak jak być powoinno.

    Pozdrawiam

    Maniek

    P.S. Zapytałem o pierdółke, więc jeśli to już ten czas, to dajcie cynk a zmienie nick na np. wieczny malkontent :P

  4. #104
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Nie wylewa sie. Sprawdzone

  5. #105
    Oszczędny w słowach Awatar maniek
    Dołączył
    10 2004
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    70

    Domyślnie

    Nie wylewa sie. Sprawdzone

    Kaleid czemu kłamiesz??


    http://www.fotopolis.pl/index.php?go...a=3&e=3612&p=3

    "...Dziwna sprawa ma się za to z podświetleniem punktów/pól pomiaru ostrości. Wybrany punkt czy pole ostrości zaznaczane są podgrubieniem, jednak towarzysząca temu czerwona poświata, mająca zapewne pomagać w identyfikacji punktu AF, jest kompletnie bezużyteczna, a wręcz przeszkadza. Może ma ona jakieś tajne zastosowanie, które odkryjemy, gdy już będziemy mogli wczytać się w instrukcję obsługi aparatu. Na razie jednak wyłączyliśmy podświetlanie punktu AF w menu (pozycja a7). ..."

    Pozdrawia Maniek

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •