Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Ceny D200

  1. #1

    Domyślnie Ceny D200

    Amerykanie już podali ! Myślę, że 1700$ = 5600zł jest atrakcyjna :

    http://www.bhphotovideo.com/bnh/cont...goryNavigation
    Pozdrawiam !
    D700|D90|14-24 f/2.8|24-70 f/2.8|70-200 f/2.8 VR|SB-900||

  2. #2

    Domyślnie

    hmm..zakładając że parę groszy spadnie z biegiem czasu to cena wydaje mi się ok. Chyba trzeba będzie pierwsze body zza wielkiej wody ściągać..
    Galeria wspinaczkowa
    Sony A5100 | SEL1650 | Kiedyś: Nikon FX | N24/2.8 | N85/1.8D

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pedros
    a co powiecie na to
    Dzwoniłem i pytałem - W ŻADEN SPOSÓB NIE SĄ W STANIE ZAGWARANTOWAĆ GRUDNIOWEGO TERMINU DOSTAWY

    Pamiętam jak było z moim D70, który też kupowałem tuż po premierze.

    Złożyłem zamówienie w 5-ciu sklepach internetowych, kupiłem w pierwszym który mi powierdził że ma, a następne jeszcze przez 2 miesiące otrzymywały dostawy od NP. Z reguły jest tak, że na początku trafiają znikome ilości i nie ma zasady (a może jest), którzy dystrybutorzy dostają na początku.
    Pozdrawiam - Grzegorz
    A co w torbie? D300 i trochę szpargałów

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pedros
    Może i nie są w stanie zagwarantować dostawy, ale czy ta cena jak na początek nie jest fajna A jak trochę spadnie tak do następnych wakacji to będzie super
    Pozdrawiam Piotr

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trigger
    Może i nie są w stanie zagwarantować dostawy, ale czy ta cena jak na początek nie jest fajna
    Jak napisałeś, NA POCZĄTEK fajna. Pod warunkiem dokonania przedpłaty na ich konto!
    A co będzie jak zapłacisz tą kasę, a oni dostarczą Ci za 3 miesiące, kiedy normalna cena rynkowa będzie niższa? Udzielisz im 3-miesięcznego bezpłatnego kredytu, zwiążą Cię tak, że nie kupisz nigdzie indziej, nawet jeśli będzie taniej.

    Po mojemu jeśli bierze się od kogoś kasę (żądają przedpłaty), to nie może być tak, że nie rodzi to zobowiązań (w tym terminowych) w stosunku do płacącego. To jest nieuczciwe. A poza tym - czy ktoś z Was kupował już w "sklepie internetowym foto-sraj"? Co to za firma? Skąd się wzięła? Czy można mieć do niej zaufanie wpłacając wcale nie małą kasę? Mam duuuuuuużo wątpliwości. Takie "okazje" zawsze budzą moje wątpliwości.
    Pozdrawiam - Grzegorz
    A co w torbie? D300 i trochę szpargałów

  7. #7

    Domyślnie

    A mnie ciekawi cena KITa 18-200, na stronce z dpreview bodajże widniała 1690 $ za body i 699 za szkło. Wyszłoby że ten KIT VR musiałby kosztować jakieś 2000zł u nas. Ciekawi mnie jak z jego cena będzie, skoro nie wszyscy posiadacze D70 kupią korpus, to część pewnie chciałaby szkło....

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  8. #8

    Domyślnie

    Kupowałem w foto-raj aparat do firmy, dostawa szybciutka, miły pan przywiózł aparat osobiście, faktura Vat bez problemu. Mogę polecić, choć wtedy chodziło o jakieś 2500zł

    pozdrawiam
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  9. #9

    Domyślnie

    Po mojemu jeśli bierze się od kogoś kasę (żądają przedpłaty
    żle interpretujesz komunikat - przeczytaj warunki - znam bo kupowałem u nich.
    Przedpłata to po prostu przelew na konto, a nie płatnosc np. przy odbiorze -
    tak było jak kupowałem obiektyw i mozna było "zaoszczedzic" 50-70 zł. Nie
    sadze aby oczekiwali od ciebie wpłaty 7tys złi oczekiwania - choć np ja zgodziłbym
    sie jesli dostałbym fakture w dniu wpłaty.
    A co do dostepnosci - jestem PEWIEN ze jesli faktycznie pierwsze partie towaru będą
    w grudniu - to będzie totalne wariactwo cenowe aby to kupić - jednak parę osób będzie
    chciało przyszpanować , jedni po raz pierwszy inni przejśc z nizszego modelu - ale wiekszość
    będzie chciała mieć koszty w 2005roku, dodatkowo spore zakupy - tez pod kątem budzetu
    i kosztów bedą robiły firmy, agencje, oraz urzędy np. policja itp... i obawiam sie ze zakup
    D200 ot tak, z oficjalnej dystrybucji NP będzie w połowie grudnia graniczył z cudem - bo
    jednak 7tys to nie jest cena zaporowa -np. dla prasy czy agencji - a one będą pierwsze w dystrybucji.
    Tak mysle - i oby sie mylił i dlatego chyba pierwszy raz w zyciu "oleję" tą nowinkę
    i spokojnie przeczekam do lutego - marca. I tak teraz wiele nie pstrykam, idzie zima
    aparat będzie sobie więcej odpoczywał - ślubów i studniówek nie robie - poobserwuję co
    sie będzie działo - a lekko nie bedzie - nie sadze aby Nikon był w stanie zaspokoic
    zapotrzebowanie w takim gorącym przedświątecznym okresie - i myśle że nawet będą tacy
    co dołoza pare stówek - aby go kupić. W koncu D70s nie daje tragicznych zdjęc - a w lutym
    czy po świetach bedzie duuuzo przyjemniejsza obsługa Szkoda mi tzw "kosztów" ale
    pracuje nad tym - i przeczekam - i kto nie musi - tez mu tak radze

  10. #10

    Domyślnie

    Zgadza się - tam jak składasz zamówienie, to jest ono przyjęte, a kasę wpłacasz jak zostanie potwierdzone, że towar już jest.
    Pozdrawiam Piotr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •