Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: jaki UPS ??

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Siemianowice Śląskie
    Posty
    25

    Domyślnie jaki UPS ??

    jak w temacie , za rozsądną cene ok 500 PLN. Drugie pytanie , czy warto , może bardzo dobra listwa wystarczy , z drugiej strony takie 15 minut jak sie stanie coś z pradem jest czasami bezcenne , bo można spokojnie zapisać dane.

  2. #2

    Domyślnie

    APC albo Fideltronik - polecam, sprzedaje i dobrze sie spisuja.
    Pojemnosc - na stronie APC jest kalkulator.

  3. #3

    Domyślnie

    Jak ma tez robic za ochrone przeciwprzepieciowa to typu on-line.

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pdzran Zobacz posta
    APC albo Fideltronik - polecam, sprzedaje i dobrze sie spisuja.
    Pojemnosc - na stronie APC jest kalkulator.
    Zdecydowanie APC - naprawdę solidny sprzęt, stosują standardowe akumulatory, więc nie musi być na wymianę oryginał. Mają też bardzo dobry serwis. Mam 3 sztuki od back po smart i nie kupiłbym nic innego.

  6. #6

    Domyślnie

    To może ja się podłącze z pytaniem, który UPS posiada możliwość podłączenia 3 urządzeń: jednostka centralna, monitor, hub?
    Większość UPS co oglądałem jest 2 gniazdkowa.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kacperek Zobacz posta
    To może ja się podłącze z pytaniem, który UPS posiada możliwość podłączenia 3 urządzeń: jednostka centralna, monitor, hub?
    Większość UPS co oglądałem jest 2 gniazdkowa.
    Jezeli masz tylko 2 gniazdka to bez problemu mozesz podlaczyc do niego zwykla listwe - tylko zmieniasz koncowke.
    Musisz uwazac (najlepiej pozaklejac,zaslepiac wolne miejsca w tak podlaczonej listwie), bo mialem Klienta, podlaczyc chcial do UPS'a kompa, monitor, drukarke fiskalna, switch i zalozylem taka listwe ale ... dzwoni za kilka dni, ze ten UPS nie nadaje sie, bo jak zanika prad to sie wylacza.
    Zajezdzam tam a tu widze podlaczona do listwy choinka (swieta byly) i 1.5 kilowatowy olejak
    Ostatnio edytowane przez pdzran ; 26-07-2007 o 22:41

  8. #8

    Domyślnie

    ZADNEJ listwy tupu ACAR za UPS!!!!! Moze byc zwykla rodzielajaca, byleby nie z ochronnikami przeciwprzepieciowymi.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL Zobacz posta
    ZADNEJ listwy tupu ACAR za UPS!!!!! Moze byc zwykla rodzielajaca, byleby nie z ochronnikami przeciwprzepieciowymi.
    Oczywiscie zwyjka listwa bez bajerow

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pdzran Zobacz posta
    Jezeli masz tylko 2 gniazdka to bez problemu mozesz podlaczyc do niego zwykla listwe - tylko zmieniasz koncowke.
    Musisz uwazac (najlepiej pozaklejac,zaslepiac wolne miejsca w tak podlaczonej listwie), bo mialem Klienta, podlaczyc chcial do UPS'a kompa, monitor, drukarke fiskalna, switch i zalozylem taka listwe ale ... dzwoni za kilka dni, ze ten UPS nie nadaje sie, bo jak zanika prad to sie wylacza.
    Zajezdzam tam a tu widze podlaczona do listwy choinka (swieta byly) i 1.5 kilowatowy olejak
    no to powinieneś mu sprzedać coś w stylu 10 000 Ah, albo agregat prądotwórczy
    szkoda, że to już nie to samo forum...

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •