Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Serwis sigmy - opinie

    Witam,

    Mam pytanka do posiadaczy sigmy.

    Właśnie spędziłem cały dzień na robieniu fotek w miłej atmosferze która runęła po tym jak moja babeczka zpuściła mój aparat na chodnik obiektywem w dół! pierścień ostrzenia się blokuje a na tulei powstały luzy.

    obiektyw to nóweczka i zastanawiam się czy jest sens tracić gwarancję naprawiając go w zakładzie gdzie zawsze oddaję sprzęt (Kraków - Czapskich) czy może lepiej wysłać do sigmy.

    i tu moje pytania:
    - czy serwis sigmy jest bardzo drogi?
    -czy jest to w miare szybki i żetelny serwis ? czy może wynajda mi 1000000 usterek które trzeba naprawiać 3 miesiące za 100 "baniek"?


    z góry dzięki za opinie!
    Pozdrawiam,
    Michał

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj, miałem do zrobienia sprzęgiełko i powiedziano Mi, że wzięcie obiektywu do ręki, czy naprawa 150pln czy 300pln, stała oplata 420pln o ile dobrze pamiętam za rozebranie szkła, więc pojechałem do serwisu gdzie chodziłem zawsze i okazało się, że zapłaciłem 120pln, żeby ktoś bardzo chwalił w Trójmieście serwis Sigmy nie słyszałem ale też nie miałem obiektywu na gwarancji...więc wybór należy do Ciebie, lecz najpierw zadzwoń i dowiedz się o koszty plus minus, choć niechętnie mówią a później do 2 serwisu i wybór należy do Ciebie

    Pozdrawiam Jaca
    Ostatnio edytowane przez Musashi_Miyamoto ; 25-07-2007 o 03:52

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mam starego qantaraya (USA sigma) i w serwisie oficjalym go nie przyjęli, w prywatnym w Wawie dawali sobie 3 tygodnie na sprawdzenie-wycenę, więc śrubokręciek, trochę stresu, dużo cierpliwości i... działa
    A tak serio, to jak sądze po upadku gwarancja nie działa, więc postaraj się podzwonić w jak najwięcej miejsc i porównać oferty. Powodzenia
    Adam

  4. #4

    Domyślnie

    na ul. Czapskich spróbuj, tam mają serwis sigmy (krakówek)
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  5. #5

    Domyślnie

    ja też miałem uziemioną sigmę - samo szkło 70-300... tygodniowe - sigma bez śladu upadku popszła do serwisu w anglii - tam ją rozebrali wycenili koszt naprawy na 90% ceny szkła (stwierdzili że uszkodzenie jest mechaniczne - nie dziwię im się ) ja sie nie zgodziłem a po 2 tygodniach ze sklepu gdzie ją kupiłem dostałem tel. że sigma i tak naprawiła szkło i mam zapłacić no i się rozstałem ze sklepem i z sigmą - zresztą sklep był badziewny :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •