Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55
  1. #1

    Domyślnie Albumy Fotograficzne - Tradycyjne

    Witam

    Czy ktoś może polecić jakieś źródło gdzie posiadają jakiś wybór (lepszych jakościowo) albumów tradycyjnych ?

    Oczywiście poza allrgo i google: albumy tradycyjne

    Interesuje mnie stała współpraca i zaopatrywanie w takie produkty...

    pozdr

  2. #2

    Domyślnie

    Za kolegom... Też szukam jakiejś firmy która zajmuje się sprzedażą albumów. A najlepiej jakby dało się samemu wybierać rodzaj okładki, tłoczenia na niej, kolor stron... U mnie na miejscu w labie gdzie wywołuje zdjęcia zamawiają takie albumy i strasznie mi się podobają ale jeśli przez nich kupuje to strasznie dużo wychodzi bo dorzucają wysoką marże w końcu konkurencja
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  3. #3

    Domyślnie

    To może inaczej.... Gdzie kupujecie albumy ?
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  4. #4
    Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5

    Domyślnie

    Szukałem... i w końcu znalazłem coś ciekawego TUTAJ na swojej stronie nie mają za ciekawych albumów ale za to bardzo fajne albumy wystawiają na aukcjach allegro PRZYKŁAD - album na prawde robi pozytywne wrażenie, więcej albumów można oglądnąć w siedzibie firmy.
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  6. #6

    Domyślnie

    jakość/cena moim zdaniem tylko HENZO !
    emeryt

  7. #7

    Domyślnie

    Za album henzo z takich materiałów trzeba zapłacić drugie tyle... a to juz jest powód jak dla mnie żeby jednak kupić coś takiego
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  8. #8

    Domyślnie

    juz mozna sie zzygac tymi henzo mlodzi moga kompletnie nie miec pojecia o fotografii slubnej, albumach itd, ale wiedza, ze wszyscy maja albumy henzo

    chociaz inna sprawa, ze ostatnio kupilem fajnie wygladajacy album - skorka, porzadnie szyty, ladne bordo karty, niepomiety pergamin...i 4 karty dostalem fabrycznie pogniecione gratis, w tym pierwsza strona zagiety rozek. ech...

  9. #9

    Domyślnie

    Jedź na giełdę, na górze masz stoisko - kobieta wysyła mi co zechcę, niezłe ceny, spory wybór itd. Ostatnio bardzo popularne są albumy wsuwane w oprawie typu zamsz. Są eleganckie i bardzo się podobają a co istotne - zapodadnie w niego 50 fot 15x21 trwa kilkanaście minut a nie 2 godziny. Foty łatwo wymienić. Mam kilka w domu i ostatnio zawsze te są wybierane mimo że najdroższe - 80 zł klient...

    Ps. HENZO jakoś mi nie schodzi...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  10. #10

    Domyślnie

    Al a jakas stronka zeby zobaczyc te albumy albo gdzies w necie zamowic?
    emeryt

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •