Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 55
  1. #41

    Domyślnie

    Kupujesz album w ciemno, ale za to dostajesz niezły gratis... nic dodać

  2. #42
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Odkopię ten skamieniały wątek.

    Potrzebuję tradycyjne albumy z czarnymi kartami. Album na własne potrzeby. Potrzebne mi coś, gdzie jednocześnie wkleję format 20 X 30 (poziom), 13 X 18 (pion) i 10 X 15 (poziom).

    Pomożecie?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #43

    Domyślnie

    proponuję format 33x33 lub 35x35. Jeśli 20x30 tylko poziom to można 25x33 - 25cm wysokie, osobiście bardziej mi się podobają takie jamniki.

  4. #44

    Domyślnie

    Witam, posiadam 200szt papieru ILFORD GALERIE Prestige Smooth Lustre Duo 280gsm A4,
    W związku z tym mam do Was pytanie, czy jest jakiś album na dwustronne zdjęcia A4?, zdjęcia będą w zaciszu domowym ale chce żeby to jakoś estetycznie wyglądało

  5. #45

    Domyślnie

    znaczy chcesz okładkę, ze śrubami ozdobnymi i by dziurkaczem robić otwory i wpinać? Robimy właśnie coś takiego dla jednego sklepu . kwestia kilku dni.

  6. #46

    Domyślnie

    Właśnie nie wiem i czekam na propozycję jak takie zdjęcia A4 można bezpiecznie przechowywać a jednocześnie miec szybki dostęp do nich. Czyli jedyną opcja w tym formacie i druku dwustronnym jest dziurkowanie zdjęć?

  7. #47

    Domyślnie

    pewnie nie tylko, ale wówczas musisz oddać do oprawienia. Tak czy siak musisz zostawić spad przy grzbiecie. Moja propozycja jednak lepsza bo nie musisz składać całego albumu, a możesz dokładać zdjęcia w miarę ich robienia

  8. #48

    Domyślnie

    sam ten wątek lata temu zakładałem w sumie 6 lat...

    No ja nadal najczęściej Barański
    Ostatnio edytowane przez Radek Radziszewski ; 18-02-2013 o 21:29

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tofoto Zobacz posta
    polecam również albumy tradycyjne firmy greenfly albums, mają grube sztywne karty około 2mm grubości, bez pergaminu - ciekawie to wygląda
    zalatuje mi to tanią reklamą

    wrzuć linka do tych albumów
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  10. #50

    Domyślnie albumy ze skóry

    można jeszcze spróbować w Namaste, czyli http://namaste.com.pl/index.php/acti...d,5,sub,9.html - ceny nie są najniższe, ale albumy są ze skóry. Mi to wystarczy

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •