Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55
  1. #51

    Domyślnie

    gdyby ktoś chciał pomacać nasze produkty, wysyłamy paczki demo. Wysyłka i powrót na nasz koszt, jedynie co trzeba po obejrzeniu to wydrukować przesłany przez nas list przewozowy i zapakować.

  2. #52

    Domyślnie uwag kilka do postu 54

    Komentarz do postu Nr54 użytkownika wrocławadam i polecanych produktów namaste

    Wyklejałem taki album dostarczony przez klienta zdjęciami ślubnymi. Kilka uwag z mojej strony

    * Produkt kojarzy mi się raczej z segregatorem, plikiem kart, schowanych w skórzaną obwolutę niż tradycyjnym albumem. Całość nie jest usztywniona okładką, którą tutaj jest płat skóry, bez podklejenia na tekturze. Całość nie układa się w równo docięty, dobrze spasowany, równy , sztywny, dający wrażenie solidności i trwałości produkt. Użyte materiały sprawiają wrażenie wyrobów rzemieślniczych o niskim poziome zaawansowania technicznego i technologicznego. Co nie musi być wadą jeśli ktoś szuka właśnie czegoś o takich cechach.

    * w albumie, który wyklejałem strony były dodatkowo wykonane z czarnego papieru czerpanego. Brzegi bloku kart wykonanych z takiego materiału strzępią się i prószą. Rozumiem, że to naturalna cecha materiału a nie wada technologiczna.

    *klejenie na takim papierze jest ze względu na jego fakturę, oraz tendencję do prószenia jest bardzo utrudnione. Tradycyjne przylepce trzymają się takich kart bardzo bardzo słabo

    * Szeroki pas skóry, pełniący rolę okładki też sypał bez przerwy drobinkami jasnych paprochów. Przypominają odpady powstające przy użyciu gumki do ołówka. Mnie to doprowadzało do ...

    Album bez dwóch zdań jest oryginalny, na tyle różny od dostępnych na ryku, tradycyjnych albumów introligatorskich, że nie próbowałbym oferować go klientom bez wcześniejszego pokazania. Moim zdaniem nie sprawdzi się jako album z "tradycyjnego" polskiego ślubu. Można próbować oferować go parom "etno" "multikulti" "eko" średniowiecznym przebierańcom, wszystkim szukającym na siłę oryginalności. Być może bardziej nadaje się na album wakacyjny podróżniczy, "przygodowy"?
    Ostatnio edytowane przez RomanZWrocławia ; 17-04-2014 o 13:27
    myślę co piszę

  3. #53

    Domyślnie

    Nie polecam kupować takich rzcezy na allegro bo zapłacisz nie małe pieniądze a jakość produktu będzie kiepska. Ostatnio przeglądałam ofertę sklep z albumami gdzie znalazłam zwykły,tradycyjny album nie za miliony monet

  4. #54

    Domyślnie

    Dokładnie. Te z Allegro są kiepskiej jakości :/ Ja zwykle zamawiam w sklepie Fotosklep55 - https://fotosklep55.pl/oferta/albumy-na-zdjecia. Wybór jest raczej niewielki, ale za to mamy album dobrej jakości w rozsądnej cenie.

  5. #55

    Domyślnie

    Nam się marketing mnoży
    D750 + D7500 +D3300 + trochę słoiczków i światełek

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •