Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55
  1. #21

    Domyślnie

    fIlek - dzięki za info
    Podejrzewam, że "Twoja" znajoma firma bierze je właśnie od Barańskiego
    Dobrze podejrzewałeś
    Ostatnio edytowane przez wronap ; 08-08-2007 o 11:31
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  2. #22

    Domyślnie

    Podepnę się pod temat z moim problemem. Poszukuję albumu do zdjęć plenerowych w formacie 20x30 cm. Idealny dla mnie model, to album o wymiarach stron ok 30x36, 30x40,orientacja pionowa, ilość kart 20 max 25 (40-50 stron) w kolorze czarnym. Niestety nigdzie jeszcze nie udało mi się znaleść żadnego albumu spełniającego te wymagania. Wszystkie o podobnych wymiarach mają większą ilość stron. Jeżeli ktoś spotkał gdzieś taki album w cenie do ok. 150 - 180 PLN to proszę o informację.

  3. #23

    Domyślnie

    To i ja się podepnę pod wątek )))

    pozdrawiam, MC
    zdjęcie życia jeszcze przede mną

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Estaldo Zobacz posta
    Podepnę się pod temat z moim problemem. Poszukuję albumu do zdjęć plenerowych w formacie 20x30 cm. Idealny dla mnie model, to album o wymiarach stron ok 30x36, 30x40,orientacja pionowa, ilość kart 20 max 25 (40-50 stron) w kolorze czarnym. Niestety nigdzie jeszcze nie udało mi się znaleść żadnego albumu spełniającego te wymagania. Wszystkie o podobnych wymiarach mają większą ilość stron. Jeżeli ktoś spotkał gdzieś taki album w cenie do ok. 150 - 180 PLN to proszę o informację.
    Popatrz u Barańskiego tam sobie można wszystka dowolnie złożyć tzn. okładkę, kolor stron, kolor przekładek...
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  5. #25

    Domyślnie

    Tak też uczyniłem i mogę z czystym sumieniem polecić. Wykonanie i materiały pierwsza klasa. W tej cenie naprawdę rewelacja. Jedyną wadą dla mnie jest nieco za duży rozmiar (33x33) Bardziej by mi odpowiadał 30x30 (na zdjęcia 22,5x15)

  6. #26

    Domyślnie

    Panowie wszystkie ładnie, pięknie - tylko gdzie tam są ceny chociaż jakieś orientacyjne na tej stronie Barańskiego?
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  7. #27
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Są tam ceny na albumy Plener (w menu z koszyczkiem).

    Za 20-kartowy album 30x30cm z ekologiczne skóry za 132 PLN - czy to jest normalna cena? Pytam nie z przekąsem, tylko dla zorientowania się w rynku... Za 40 kart 150 PLN.

  8. #28

    Domyślnie

    Dobra też znalazłem już te ceny

    Tylko znowu nie ma cen za wszystkie produkty - ja np. na tą chwile poszukuje takich jamniczków jak tam są na stronie... Ehhh chyba wsiąde w auto i tam pojade osobiście wszystko pooglądać.

    Pytanie do tych, którzy kupowali już albumy u Barańsiego: czy mają wszystko na stanie? Czy trzeba czekać na realizacje zamówienia? Bo jak zrobie sobie już wycieczke do Krakowa to od razu chciałbym wszystko pokupować - a kawałek do Krakowa jednak mam
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  9. #29

    Domyślnie

    Najlepie zadzwoń wczesniej to sie wszytskiego dowiesz ale raczej mają na stanie wszytsko...
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  10. #30

    Domyślnie

    to teraz ja sporo szukałem fajnych albumów w rozsądnej cenie nie jest to proste polecam http://fotobarbara.eu/sklep/?p=
    ja jestem zadowolony ostatnio brałem ten
    http://fotobarbara.eu/sklep/?p=produ...teryjna-granat

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •