Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55
  1. #11

    Domyślnie

    a co koledzy myślicie o TYM albumie, np na portfolio
    Paweł

  2. #12

    Domyślnie

    Bardzo fajny album no i znanej, dobrej holenderskiej firmy - WALTHER. Ja osobiście na portfolio wziąłbym czarny no ale to tylko ja
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Swoop Zobacz posta
    a co koledzy myślicie o TYM albumie, np na portfolio
    Wygląda bardzo ładnie

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wronap Zobacz posta
    Bardzo fajny album no i znanej, dobrej holenderskiej firmy - WALTHER. Ja osobiście na portfolio wziąłbym czarny no ale to tylko ja
    No z tą fajnością bym nie przesadzał. Walter, a raczej Chińczycy, robią solidne, ale bez polotu albumy i tyle.

  5. #15

    Domyślnie

    fIlek dla mnie bardzo fajne jak za tą kase.
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  6. #16

    Domyślnie

    To zależy do czego potrzebujesz. Na folio jest MZ zbyt banalny. Troszkę się na tym znam (na albumach), bo 10 lat robiłem zaopatrzenie dla sporego sklepu i bywało, że przyjeżdżało duże IVECO napchane albumami po sam dach Walter to inaczej KPH - produkty występowały pod tymi dwoma nazwami To klasa albumów trochę powyżej Poldomu (też chińszczyzna), z tym że oni też je czasem sprzedają.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    ....Troszkę się na tym znam (na albumach), bo 10 lat robiłem zaopatrzenie dla sporego sklepu i bywało, że przyjeżdżało duże IVECO napchane albumami po sam dach .
    Możesz podać namiary na jakąś dobrą hurtownie z albumami henzo ale także z czymś tańszym (chodzi mi głównie o tańsze albumy niż henzo ale w okładce ze skóry może być np. produkt polski) a ładnym ? BARDZO PROSZĘ Już pisałem też o czymś takim :
    A najlepiej jakby dało się samemu wybierać rodzaj okładki, tłoczenia na niej, kolor stron... U mnie na miejscu w labie gdzie wywołuje zdjęcia zamawiają takie albumy i strasznie mi się podobają ale jeśli przez nich kupuje to strasznie dużo wychodzi bo dorzucają wysoką marże w końcu konkurencja
    Coś takiego mnie interesuje ale nigdzie nie mogę zdobyć namiarów na firmę która to robi...
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  8. #18

    Domyślnie

    Pierwsza firma to introlfot Zbigniewa Barańskiego - przyzwoicie cenowo, doskonała jakość www.baranski.com.pl , drogie ale dobre albumy Franco Gallegati - firma Fox - http://foxph.pl/onas.php - importer jeździ po Polsce, więc można się z nim dogadać. Jest jeszcze firma fotkom - www.fotkom.pl - ich stronka teraz nie działa, ale koleś ma często coś fajnego z tradycyjnych za 1/4 ceny Henzo, a i samo Henzo ma czasami sporo taniej - też jeździ po kraju. Podejrzewam, że "Twoja" znajoma firma bierze je właśnie od Barańskiego. Co do firmy fox to możesz zamówić nawet album za 3000zł! Ale szczena Ci wtedy opadnie. Klientom też
    Ostatnio edytowane przez fIlek ; 04-08-2007 o 18:48

  9. #19

    Domyślnie

    Portfolio mam w Barańskim, albumy są ok, szkoda tylko, że pergamin mają taki sam jak w tanich albumach, mógłby się jakoś wyróznić.
    Henzo to też chińszczyzna, mam teraz kieszeniówki, które wkłady mają identyczne z tymi co albumy Gedeonu czy Poldomu, w niektórych takie same badziewne gwiazdki na kartach a wykończenie woła o pomstę do nieba, są niestarannie docięte. Jedyne co muszę przyznać to projekt okładki i kolorystyka jest świetna, ale albumy ślubne Henzo nie wywołują we mnie zachwytu...

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karramba Zobacz posta
    Portfolio mam w Barańskim, albumy są ok, szkoda tylko, że pergamin mają taki sam jak w tanich albumach, mógłby się jakoś wyróznić.
    Henzo to też chińszczyzna, mam teraz kieszeniówki, które wkłady mają identyczne z tymi co albumy Gedeonu czy Poldomu, w niektórych takie same badziewne gwiazdki na kartach a wykończenie woła o pomstę do nieba, są niestarannie docięte. Jedyne co muszę przyznać to projekt okładki i kolorystyka jest świetna, ale albumy ślubne Henzo nie wywołują we mnie zachwytu...
    Gedeon i Poldom idą z tej samej fabryki Henzo bywa, że też. Tylko serie typu Romantica i droższe mają szyte w Holandii okładki. Jeśli szukasz grubego pergaminu to zostaje TYLKO Franco Gallegati - po ich obejrzeniu już żaden inny album nie będzie dosyć dobry.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •