Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Kasia Zuza & Andrzej

    Albumowo miało być, więc jest

    pozdrawiam
    Philipp Gmür Fotograf Poznań

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo fajna fota Jedyne co mi się nie podoba, to to, że ojciec (?) dziecka nie patrzy też w obiektyw
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  3. #3

    Domyślnie

    Przepiekna fota! Wcale nie taka albumowa hehe ;]

    Nie przeszkadza mi ze ojciec patrzy na pocieche - ozywia to swietnie zdjecie (no moze za bardzo twarz niewidoczna ale nie dramatyzowalbym).

    Pzdr.


    A co az dam gwiazdki! I zeby nikt nie mowil, ze anonimowo - dalem 4. Dalbym 4+ ale nie ma opcji

  4. #4

    Domyślnie

    Super! Gdyby twarz taty była chociażby z profilu, albo jakkolwiek bardziej widoczna było by jeszcze lepiej. Strasznie mi się podoba twarz mamy - taka wesoła i naturalna.
    'Frankly, the whole thing is getting out of hand' said the god...
    |freelancer| |blog|

  5. #5

    Domyślnie

    A ja wlasnie bym juz nic u tatusia nie zmienial - super fotka
    => całe życie zastanawiam się co tutaj umieścić <=

  6. #6

    Domyślnie

    Mnie się bardzo podoba. Jest taka radosna i naturalna

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  7. #7

    Domyślnie

    Tak, naturalna radość to największa zaleta tego zdjęcia. Bardzo mi się podoba.

  8. #8

    Domyślnie

    zdjecie bardzo fajne, to dzieki mamie, jednak glowa taty za bardzo w obiektyw wchodzi

  9. #9
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    cieszę się, że to jest dobre zdjęcia albumowe. Krytycy podziału zakładali, że tu będa tylko kiepskie zdjęcia. A tu fajna fotka, dobra konwersja do BW.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    cieszę się, że to jest dobre zdjęcia albumowe. Krytycy podziału zakładali, że tu będa tylko kiepskie zdjęcia. A tu fajna fotka, dobra konwersja do BW.
    Jacek mysle, ze wiekszosc uzytkownikow tego forum ma naturalne opory przed pokazywaniem kiepskich zdjec ;]

    Jak dla mnie strzal w dziesiatke - czesem (jak widac na przykladach) ludzie maja swietne fotografie swoich bliskich, ktora z naturalnych przyczyn nie chcieli pokazywac w ogolnym dzial. A tak prosze!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •