Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Fajnie, sporo się rozpisaliście. Myślę, że nie tylko ja coś ciekawego dla siebie odnajdę

    Z mojego marnego doświadczenia faktycznie posiadanie firmowej strony na FB niewiele wnosi. Za dużo by trzeba nad tym siedzieć by była jakaś korzyść. Jak nie kupuje się zasięgów, lajków itp. to praktycznie poza znajomymi nikt nic nie widzi, lajkuje. A przypuszczam, że teraz nawet do wszystkich znajomych to nie dochodzi (przez cięte zasięgi). W przypadku fotografii ciężko o regularne "karmienie" konta nowościami (no chyba, ze kosztem jakości ale jaki to ma wtedy sens) więc chyba lepiej czasem coś wrzucić na prywatny profil.

    Na Instagramie częściej jest odzew, często od losowych osób. No i prościej też zbudować zasięgi przez różne (wymieniane wyżej) działania.
    Aparaty (duże i stare): Nikon D1, D600, D700, Kodak DCS Pro-14N ! Olympus OMD E-M5 Mk2 ! Leica X1 ! Samsung NX20 ! Casio Exilim ! i Mamiya RB67 i cały stos różnych analogów
    Albo zdjęciowo: https://www.instagram.com/caban_rafal/ albo Sportowo: https://rmc-biega.pl/

  2. #12

    Domyślnie

    Naprawdę te nieme lajki na Fejsie i Instagramie przekładają się na coś praktycznego?
    Bo mi się widzi, że powoli zaczyna być/wracać moda na własne, żywe strony internetowe i unikanie społecznościówek.

  3. #13

    Domyślnie

    To już każdy chyba sam sobie musi odpowiedzieć.

    Od paru lat próbuje tworzyć coś tam związane z moja pasja biegania Pod względem biznesowym ze swoich działań nie mam żadnej korzyści. Ale zawsze jakiś odzew, komentarz dobrze na mnie działa Inaczej ma się wrażenie, ze robisz, robisz i trafia to w pustkę. Mnie to zniechęca, ciężej mi się zebrać by coś napisac, wrzucić.

    A polubienia na FB, Insta tez są różne. Sporo oczywiście od faksowych userow ale i od "normalnych" ludzi. Zawsze później można coś ciekawego zobaczyć - co stworzyli inni gdzie byli itp.
    Aparaty (duże i stare): Nikon D1, D600, D700, Kodak DCS Pro-14N ! Olympus OMD E-M5 Mk2 ! Leica X1 ! Samsung NX20 ! Casio Exilim ! i Mamiya RB67 i cały stos różnych analogów
    Albo zdjęciowo: https://www.instagram.com/caban_rafal/ albo Sportowo: https://rmc-biega.pl/

  4. #14

    Domyślnie

    Jeśli zależy na interakcjach i stronie, to dobrze jest nowe wpisy linkowac na media społecznościowe z opisem który zachęci do kliknięcia i wejścia na www. To tylko od nas zależy jak to będzie działać i czy mamy na to czas.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Interakcje na ig są o tyle dobre, że widzimy co nasz rozmówca robi w fotografii, czy mamy wspólne zainteresowania, czy jego "portfolio" nas czymś inspiruje, itp. Moim zdaniem warto.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Jest to bardziej rozwijające fotograficznie niż odbywanie rozmów o sprzęcie foto jak mamy tutaj. Tutaj w zasadzie od wielu lat w zakresie czysto fotograficznym, można powiedzieć, że nic nowego się nie dzieje i nie zadzieje Nowe kontakty, spotkania foto, plenery, zawdzięczam kontaktom na ig.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Jak ogarnąć śmigło?
    By spiritus in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 15-03-2021, 10:03
  2. Jak ogarnąć chaos czcionek w PS
    By emet_b in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 14:14
  3. Jak ogarnąć tak obróbkę?
    By spiritus in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-09-2016, 21:20
  4. Grin Newell BG-D51 jak go ogarnać
    By borek120984 in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-12-2014, 10:24
  5. Laptop plus monitor-jak to ogarnać.
    By leszeg in forum Komputery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-11-2009, 15:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •