Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Ostatnie mecze

  1. #1

    Exclamation Ostatnie mecze

    Dawno mnie tu nie było więc wrzucam zdjęcia z różnych meczów...

    Canon R3 + Canon 17-40mm 4.0 L USM + Canon RF 85mm 1.2 L USM + Canon EF 300mm 2.8 L IS USM

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.

  2. #2

    Domyślnie

    Fuj, Canon , a takie ładne zdjęcia.
    Jak czasem trafiją we mnie odpryski dyskusji o Canonie, to mam wrażenie, że R3 jest niedoceniany.
    A sądząc z opisu (no i zdjęć!), to bardzo fajny korpus.

    Zdjęcie nr 6 - świetny moment i świetny IMO sposób wykorzystania szerokiego kąta. Bardzo mi się podoba.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #3

    Domyślnie

    To prawda, zdjęcie nr 6 jest swietne. Podoba mi się też zdjęcie nr 3 i nr4.

  4. #4

    Domyślnie

    6 rewelacyjna. Korzystasz z opcji ustawiania ostrości tam, gdzie spojrzysz?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Fuj, Canon , a takie ładne zdjęcia.
    Jak czasem trafiją we mnie odpryski dyskusji o Canonie, to mam wrażenie, że R3 jest niedoceniany.
    A sądząc z opisu (no i zdjęć!), to bardzo fajny korpus.

    Zdjęcie nr 6 - świetny moment i świetny IMO sposób wykorzystania szerokiego kąta. Bardzo mi się podoba.
    Ciężko mi się odnieść nawet do tego, bo ja staram się nie czytać ani portali fotograficznych, ani nie oglądać kanałów YT poświęconych foto, ani tym bardziej nie czytać co ludzie piszą na forum
    Zdjęcia staram się robić i z tego co widzę to jak ktoś ma Canona i kilka złotych to kupuje R3 i robi zdjęcia. Trudno mi powiedzieć jakie istnieją argumenty przeciwko. Aparat jak aparat. Całkiem dobry, bo jakby nie patrzeć w systemie C najlepszy.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez FHR Zobacz posta
    6 rewelacyjna. Korzystasz z opcji ustawiania ostrości tam, gdzie spojrzysz?
    Nie, nawet nie umiem tego skonfigurować, bo ciągle mi mówi, że coś jest nie tak Nie mam czasu na zabawę tym, ale chyba kiedyś będzie trzeba spróbować

  6. #6

    Domyślnie

    Chyba nieco zbyt poważnie potraktowałeś kojociskową ironię też jestem ciekaw jak te oczno-cudaczne AFy działają.

    Co do zdjęć, to trochę nie mam odwagi tego napisać, bo sam nie umiem takich ładnych kadrów robić i nie chcę Ci umniejszać, dwa razy odpuściłem sobie komentarz, ale teraz jestem po dwóch piwach, więc łatwiej mi prowokować dyskusję. I mam nadzieję, że piekła nie rozpętam, więć od razu zaznaczę, że są one super, fajne kolory, emocje, akcja, genialna separacja od tła, EXIFów nie ma, ale widać, że pstrykane na szeroko otwartym obiektywie. Poza klasą, ze zdjęć bije też skill. Mógłbym prosto napisać jak brać powyżej, że 6 jest genialna (co jest zupełną prawdą, bo jest nietypowa, graficzna, dynamiczna i... wiele, wiele zalet można wypisać), jak dla mnie czwórka też jest super, a jedynym co je odróżnia od reszty zestawienia jest to... co właśnie trudno napisać, żeby nikt nie poczuł się urażony.... ale ten trener po prostu wygląda jak zdrowy, rozemocjonowany człowiek, wszystko gra i pasuje, natomiast sportowców przedstawiłeś trochę jakby z problemami natury mentalnej... Może to tylko moje spojrzenie, wiem, że że takie miny są naturalne w momentach maksymalnego wysiłku (kojarzę też galerię zdjęć skoczków do wody), ale mimo wszystko, trochę obniża mi to odbiór. Co z tym zrobić? Nie wiem, dla pewności zakończę zdaniem z otwarcia posta: nie umiałbym zrobić fotek, które ktokolwiek chciałby nawet próbować zestawić z Twoimi

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odzio Zobacz posta
    Chyba nieco zbyt poważnie potraktowałeś kojociskową ironię też jestem ciekaw jak te oczno-cudaczne AFy działają.

    Co do zdjęć, to trochę nie mam odwagi tego napisać, bo sam nie umiem takich ładnych kadrów robić i nie chcę Ci umniejszać, dwa razy odpuściłem sobie komentarz, ale teraz jestem po dwóch piwach, więc łatwiej mi prowokować dyskusję. I mam nadzieję, że piekła nie rozpętam, więć od razu zaznaczę, że są one super, fajne kolory, emocje, akcja, genialna separacja od tła, EXIFów nie ma, ale widać, że pstrykane na szeroko otwartym obiektywie. Poza klasą, ze zdjęć bije też skill. Mógłbym prosto napisać jak brać powyżej, że 6 jest genialna (co jest zupełną prawdą, bo jest nietypowa, graficzna, dynamiczna i... wiele, wiele zalet można wypisać), jak dla mnie czwórka też jest super, a jedynym co je odróżnia od reszty zestawienia jest to... co właśnie trudno napisać, żeby nikt nie poczuł się urażony.... ale ten trener po prostu wygląda jak zdrowy, rozemocjonowany człowiek, wszystko gra i pasuje, natomiast sportowców przedstawiłeś trochę jakby z problemami natury mentalnej... Może to tylko moje spojrzenie, wiem, że że takie miny są naturalne w momentach maksymalnego wysiłku (kojarzę też galerię zdjęć skoczków do wody), ale mimo wszystko, trochę obniża mi to odbiór. Co z tym zrobić? Nie wiem, dla pewności zakończę zdaniem z otwarcia posta: nie umiałbym zrobić fotek, które ktokolwiek chciałby nawet próbować zestawić z Twoimi
    Nie do końca rozumiem... wyglądają jak wyłowieni z Odry? Jeżeli tak to dobrze, bo tak wyglądają ludzie w momentach wysiłku. Jeżeli coś jest problemem polskiego sportu to prędzej to, że im się nie chce. Jak dla mnie to priorytetem jest pokazanie jakiegoś tam grymasu, a że wyglądają wtedy jak bez piątej klepki... no sesja bjuti czy inne festyn to to nie jest.

Podobne wątki

  1. meczę moją dalej ;)
    By kuman in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-12-2009, 23:31
  2. męczę moją ;)
    By kuman in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 31-10-2009, 00:00
  3. [ Sport ] Ostatnie mecze (11 zdjęć)
    By Adam Polak in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-10-2009, 23:21
  4. [ Krajobraz ] męczę ten Giewont
    By willy_fil_ in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-10-2009, 21:04
  5. [ Sport ] "Reprezentacja Polski" - 2 ostatnie mecze
    By Markysz in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 18-09-2009, 22:49

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •