Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie portret przy oknie

    okienny portret. poniewaz piersi praktycznie nie widać to chyba nie musi być w dziale akt ?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MKR09818_Nik_DxO.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	3,67 MB
ID:	77548

  2. #2

    Domyślnie

    Próbuję wymyślić jakąś interpretację tudzież historię i nie za bardzo mi idzie. Chyba nie rozumiem dlaczego taka poza i mina. Coś jak walenie głową w mur, tylko szklany. Światło w sumie w stylu fafniakowym, ziarno chyba zbyt rzuca się w oczy.

  3. #3

    Domyślnie

    Co do ziarna... Tak zdaję sobie sprawę, że dla niektórych będzie zbyt agresywne. Moim wytłumaczeniem może być chęć uczynienia niektórych zdjęć bardziej "brudnymi". Dalszą lub bliższą analogią są zabiegi w "przełamując fale" , "blairwitch project" czy "królestwo" lub "kompania braci".i W materiale video jest to o tyle łatwiejsze, że ziarno tam pracuje i współgra z opowiedzianą historią.
    Co do miny. Nie wiem, co napisać.
    Lubię obserwować ludzi, ich reakcje. Tutaj jest to zagrane, wiadomo, ale nie mam problemu, by dorobić sobie historię.

  4. #4

    Domyślnie

    w sumie to mam niezły ubaw
    forum nikoniarzy ma dziesiątki tysięcy użytkowników a posty w portrecie czy w akcie wrzuca praktycznie tylko fafniak
    już wiele, wiele lat temu mówiłem, że tak się stanie...
    i każdy sensowniejszy fotograf uciekł z tego forum i w sporej części to zasługa fafniaka

    teraz został mu "Teatr jednego aktora"....
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  5. #5

    Domyślnie

    Fafniak niestety taki już jest. Kicz rozpoznaje i należycie napiętnuje. Chwała mu za to.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartek - NinoVeron Zobacz posta
    w sumie to mam niezły ubaw
    forum nikoniarzy ma dziesiątki tysięcy użytkowników a posty w portrecie czy w akcie wrzuca praktycznie tylko fafniak
    już wiele, wiele lat temu mówiłem, że tak się stanie...
    i każdy sensowniejszy fotograf uciekł z tego forum i w sporej części to zasługa fafniaka

    teraz został mu "Teatr jednego aktora"....

    Mam niezłą siłę sprawczą.
    Kolejny raz wmawiasz mi tego typu działania. Poprzednim razem w sprawie Wolanda. Poprosiłem, abyś podał przykłady, które świadczyłyby, że w jakiś sposób "źle" reagowałem na jego zdjęcia. Ja przejrzałem 2 strony wątków Wolanda i wypowiedziałem się w 2 wątkach. Napisałem, że w takim razie oczekuję, abyś podał przykłady tych moich zachowań. Niestety nie zrobiłeś tego.
    Teraz znowu uderzasz w podobne tony. Podaj konkretne przykłady, po prostu.
    Co do przewidywania losu tego działu to także pisałem, że należy go zamknąć. Także wiele lat temu.
    Nosisz i chyba pielęgnujesz urazę, że miałem czelność napisać, co sądzę o części twoich zdjęć.
    Wiesz, że to jest dziecinne?
    Ale dorabianie teorii, że "zaorałem" dział akt to jest już przejaw psychozy, urojeń?

  7. #7
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Panowie, spuśćcie z tonu, obaj.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Panowie, spuśćcie z tonu, obaj.
    Przepraszam bardzo, ale nie ja zaczynam. Poprzednim razem poprosiłem merytorycznie o przykłady, ale się nie doczekałem.

Podobne wątki

  1. [ Portret ] portret przy oknie...
    By kropsi in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-12-2009, 06:32
  2. [ Portret ] Lenka przy oknie
    By swiatlo in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-08-2009, 23:47
  3. [ Portret ] portret przy oknie
    By Jaipur in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 10:15
  4. przy oknie....
    By zapa in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-01-2008, 01:47
  5. [ Portret ] Przy oknie
    By szmyca in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 12-09-2007, 12:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •