Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: portret

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Bo według mnie ta krawędź drzwi i fragmencik przestrzeni tworzy dodatkową opowieść.
    Z mojego punktu widzenia za dużo prawej strony jest w tym przypadku. Po prostu nie jestem prowadzony kadrem we właściwym kierunku. Może dlatego przyczepiłem się do tego formatu. Z kolorami jest już znacznie lepiej, ale znów - tu mogę już być upierdasem - przy tego rodzaju proporcjach, spodziewałbym się bardziej kinowego colorgradingu (tylko nie teal & orange!).
    Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=

  2. #12

    Domyślnie

    Na wszelkie sposoby wysłaniałem sobie prawą stronę. Mniej, więcej, minimalnie itd. W większości przypadków traciłem "oddech", zbyt gęsto się robiło.
    Jedyne przycięcie, które mi "przypasowało", to usunięcie, cięcie po prawej stronie dolnego obszaru światła

  3. #13
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Nawyk kadrowania tego co mamy na zdjęciu. A gdyby tak PS wypełnianie generatywne i dorobić lewą stronę, wtedy można przesunąć modelkę tego typu kłamstwa ja dopuszczam, każdy ma inne progi co do manipulacji. Ale przecież obraz to jedna wielka manipulacja - przerysowania, GO itp (generalizuję, nie o tym konkretnym zdjęciu teraz mówię).
    Tomek na plenerze ładnie ci przerobił zdjęcie (płonące włosy, kruk na ramieniu o ile dobrze pamiętam, itp podobna zabawa). To już jak dla mnie za daleko.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 28-11-2023 o 01:09
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Nawyk kadrowania tego co mamy na zdjęciu. A gdyby tak PS wypełnianie generatywne i dorobić lewą stronę, wtedy można przesunąć modelkę tego typu kłamstwa ja dopuszczam, każdy ma inne progi co do manipulacji. Ale przecież obraz to jedna wielka manipulacja - przerysowania, GO itp (generalizuję, nie o tym konkretnym zdjęciu teraz mówię).
    Tomek na plenerze ładnie ci przerobił zdjęcie (płonące włosy, kruk na ramieniu o ile dobrze pamiętam, itp podobna zabawa). To już jak dla mnie za daleko.
    Cały czas sie zastanawiam nad takimi zabiegami - zapraszam do aktu

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Portret ] portret
    By wingeo in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-05-2014, 21:36
  2. Portret
    By pes in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-06-2012, 10:54
  3. N D90 + portret (jasny portret)
    By Ronol in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 23-11-2011, 21:25
  4. [ Portret ] Portret mamy. Portret córy.
    By Moaa in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2010, 18:39
  5. [ Reportaż ] Portret z rekami (reczny portret)
    By vuki in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-01-2006, 14:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •