Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Szerszeń

  1. #1

    Domyślnie Szerszeń

    - Lecą! Dwie pary!
    Szare sylwetki wolno przemykają wzdłuż zachodnich krawędzi gór. Niespiesznie zajmują pozycję do zejścia w dolinę. Pierwsza para troszkę niżej, druga z boku powyżej. Elegancki zakręt przy skale w kształcie płetwy rekina i idą prosto na nas. Powoli nabierają prędkości. Można już rozróżnić kabinę pilota i charakterystyczne pionowe stateczniki. Biorę na cel lewego z pierwszej pary. Obiektyw bardzo zawęża pole widzenia. Krzyż celownika śledzi środek samolotu. Potem wszystko dzieje się błyskawicznie. Ogniste grona flar spływają z górnej pary. Dolny Hornet odbija na dopalaczu w prawo. Rozgrzane powietrze przecina fajerwerki galaretowatą strugą. Huk przelatujących Szerszeni jeszcze chwilę kołacze się w głowie. Wokół zostają ci sami wariaci którzy weszli tu jeszcze przed świtem. I tylko te roześmiane twarze i ogniki w oczach dają pojęcie o tym co się przed chwilą wydarzyło ?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0893-Edit2.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	768,0 KB
ID:	76626

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Fajny 'strzał'.

  4. #4

    Domyślnie

    niesamowite, dopalacz z flar zrobił Gwieździstą noc Van Gogh'a rewelacyjna fotka z fajnym opisem

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki Faktycznie na flarach Van Gogh

  6. #6

    Domyślnie

    Mega moment i swietny strzał.
    Opis dopełnia wszystkiego

    Najlepsze jest to, że akcja nabiera tempa w postępie wykladniczym. Jeśli tylko uda się dostrzec te niepozornie wyglądające punkciki - ktore zlewają się ze skalistym tłem, to można odnieść wrażenie, sfotografowanie takiego momentu to bułka z masłem. Niestety nie
    To czekam teraz na tego wchodzącego petardą z prawej - między Cynglem a KP...Mam z nim porachunki od 2 lat już

  7. #7

    Domyślnie

    To fakt tego wchodzącego z prawej bardzo ciężko ustrzelić. Mam go co prawda ale nie z ostrością co najwyżej średnią.

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo doceniam narrację. Zdjęcie ofkoz też, ale razem to znakomity komplet.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    Koło / Poznań
    Posty
    196

    Domyślnie

    Super fota.

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki wielkie

    Jeszcze jedno z tego momentu ale już innego dnia pokazów.
    W sumie to chyba najlepsze zdjęcie jakie zrobiłem w Axalp

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC2205-Edit.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	747,6 KB
ID:	76739

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Makro ] Szerszeń.
    By bastek73 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 29-05-2009, 20:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •