Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Foto Art Festival 2023

    Cześć i czołem! Od najbliższego piątku w Bielsku-Białej rusza kolejna, dziesiąta już edycja Foto Art Festivalu. Zapraszam wszystkich na trzy tygodnie z fotografią. Więcej szczegółów znajdziecie na: https://fotoartfestival.com/

  2. #2

    Domyślnie

    Polecam szczególnie spotkania autorskie. Byłem na wszystkich edycjach tego święta fotografii.
    Tomasz Tomaszewski i Tadeusz Rolke
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6835.jpeg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	2,01 MB
ID:	76554

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6825.jpeg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	1,97 MB
ID:	76555
    Voigtländer Bessa R3 M, Nokton 40/1.4 MC, Ultron 75/1.9 MC

  3. #3

    Domyślnie

    Wzruszająca była ta sztafeta pokoleń. Miałem wątpliwości co do organizowania stricte polskiej edycji, ale spotkanie Lazara, Goli, Gołucha, Rolke i Plewińskiego w jednym miejscu to było coś niesamowitego.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jpg20.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	1,20 MB
ID:	76565

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jpg20-001.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	1,34 MB
ID:	76564
    Ostatnio edytowane przez LeonardZelig ; 20-10-2023 o 07:17

  4. #4

    Domyślnie

    Zgadzam się. Przed rozpoczęciem festiwalu miałem mieszane uczucia co do wyłącznie polskich artystów. Przez ostatnie lata organizatorzy nas rozpieszczali zapraszając ludzi z całego świata. Jednak jubileuszowa edycja w tej formie była strzałem w dziesiątkę
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6849.jpeg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	621,5 KB
ID:	76580
    Voigtländer Bessa R3 M, Nokton 40/1.4 MC, Ultron 75/1.9 MC

  5. #5

    Domyślnie

    Najlepsze wystąpienia moim daniem mieli: Tomaszewski, Gola, Lazar.
    |D750|T17-35/2.8-4|N50/1.4|T100-400/4.5-6.3|

  6. #6

    Domyślnie

    Tomaszewskiego omijam szerokim łukiem od poprzedniego FAF-u w którym brał udział. Z wystaw szczególnie polecam tę Wojciecha Kukuczki obok Sfery II.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jpg19-001.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	1,43 MB
ID:	76674

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jpg19.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	2,06 MB
ID:	76675
    Ostatnio edytowane przez LeonardZelig ; 24-10-2023 o 08:35

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    Tomaszewskiego omijam szerokim łukiem od poprzedniego FAF-u w którym brał udział...]
    A czemu?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    A czemu?
    Mam z nim jak z Coelho - przy pierwszym kontakcie intryguje, przy każdym kolejnym zainteresowanie zamienia się w irytację. W 2013 r. na spotkaniu autorskim opowiadał o szacunku dla widza i konieczności mocnej selekcji prezentowanych zdjęć, po czym uraczył wszystkich całą zawartością folderu jeszcze nieedytowanego materiału. Potem były jakieś bredzenia typu jak żyć i inne kocopoły. Inną rzeczą jest, że z jego bardzo dobrych zdjęć wieje cepelią i pustką.

  9. #9

    Domyślnie

    TT coraz częściej się powtarza. Faktycznie dwa pierwsze z nim spotkania 20 lat temu były fascynujące. Kolejne już dużo mniej.
    Voigtländer Bessa R3 M, Nokton 40/1.4 MC, Ultron 75/1.9 MC

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    Mam z nim jak z Coelho - przy pierwszym kontakcie intryguje, przy każdym kolejnym zainteresowanie zamienia się w irytację. W 2013 r. na spotkaniu autorskim opowiadał o szacunku dla widza i konieczności mocnej selekcji prezentowanych zdjęć, po czym uraczył wszystkich całą zawartością folderu jeszcze nieedytowanego materiału. Potem były jakieś bredzenia typu jak żyć i inne kocopoły. Inną rzeczą jest, że z jego bardzo dobrych zdjęć wieje cepelią i pustką.
    O dzizas! Mam ten sam "problem". Niby mówi mądre rzeczy, ale od dysharmonii jaką dostrzegam miedzy tymi opowieściami, a jego zdjęciami i osobą aż bolą zęby. Nie żebym miał pretensje do robienia biznesu, bo każdy musi z czegoś żyć, ale kiedy słyszę o tym całym humanizmie, którym się wciąż zachwyca, a potem wszystko sprowadza się do płatnej wizyty w Konstancinie to jakoś mi smutno. Ja tam nie widzę człowieka a czysty interes. Ale może się mylę - bądź co bądź nie znam go osobiście i może to tylko jakieś błędne wrażenie. Niestety nie mam 9000zł netto żeby to sprawdzić

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Foto Art Festival 2021 w Bielsku-Białej
    By LeonardZelig in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-10-2021, 19:37
  2. [ Reportaż ] Land Art Festival
    By jacek dr in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-07-2016, 15:22
  3. Slot art festival
    By samuraj in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-07-2010, 11:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •