Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie pomoc w sprawie spodnicy

    Panie, Panowie, Rodacy, Ludzie Wielkiego Serca - pomocy

    Acja w firmie pt. Dzien Spodnicy - to takie cos dla kobiet za czym sie ogladamy drogie panie w firmie uznaly ze skoro robie zdjecia i zajmuje sie ich obrobka to wiem wszystko. chwala im za to, ale no kurde nie. wymyslily sobie to swieto swietowac (bardzo slusznie) i chcialyby te spodniczki ktore 30 pazdziernika ubiora byly razem z takim zwyklym T-shirt z napisem dzien spodnicy ewentualnie data (2023 lub 30.10) Tylko problem jest w tym, ze ja zdolnosci graficzne mam zerowe. Fotograficznie je wszystkie obsluze wedle zyczenia, ale z projektem mam problem.

    Rozchodzi sie o nadruk pionowy na koszulke w formacie A4 (20x30cm). Jakis prosty symboliczny projekt z tekstem i ewentualnie grafika jakis nozek w spodniczce (takie cos a`la cartoon). Ja zakupie im koszulki bo na allegro sa do zamowienia takie za jakies 30zl/sztuka tylko trzeba im tez doslac nadruk.
    Na allegro sa jakies oferty z rzekomym generatorem napisow, ale wydaje mi sie ze koszulka z tekstem w Arialu czy Comic Sans bedzie zenujaca. Na allegro sugeruja format graficzny - *.jpg *.eps *.cdr *.pdf. Mam Ps`a wiec to moge ogarnac, z Corelem tez bym kogos znalazl.

    Obiecalem dziewczynom koszulki i foty - niestety nie mam budzetu by jak czlowiek zaplacic komus za taki projekt. Wstyd straszny, takie zebranie - ale nie mam wyjscia w obecnym czasie
    Gdyby jakis dobry czlowiek wiedzial jak to zrobic jakos fajnie dziewczeco - rozowo i slodko to bylbym wielce zobowiazany.

    P.S. w ramach wsparcia drogich kolezanek zobowiazalem sie je wesprzec w ten w dzien w mysl idei, ze odziez nie ma plci. I sfotografuje je w ten dzien rowniez w koszulce, spodniczce i rajstopach. W trosce o moje zdrowie obcasy mi odpuscily, uff..

    Czy ktos chcialby bezinteresownie mnie wesprzec ?

    Te grafiki moga byc jakies mega jajcarskie to no problem - dziewczyny mega wyluzowane (30lat)

    cartoon-funny-surprised-woman-with-her-skirt-vector-6458670.jpg
    cartoon-girl-with-her-skirt-billowing-in-the-wind-vector-6458680.jpg
    cartoon-of-a-smiling-woman-and-lifts-up-her-skirt-vector-4964939.jpg
    d9hut5t-eff26e6d-8521-4855-b752-52a2bebddd80.png
    Ostatnio edytowane przez stock ; 14-09-2023 o 04:14

  2. #2

    Domyślnie

    moje umiejetnosci sie dokladnie w tym miejscu koncza niestety...

    Skirt.png

  3. #3

    Domyślnie

    Taka tylko drobna sprawa, na którą ty nie zwróciłeś uwagi, a koleżanki już niekoniecznie — to jest dzień spódnicy, a nie sukienki.

  4. #4

    Domyślnie

    wole bez
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  5. #5

    Domyślnie

    rozróżniam te dwie rzeczy. Napis jest OK. Grafika nie. Ale szukałem tego na szybko by poglądowo pokazać o co mnie się rozchodzi. W sensie tego komiksowego look`u.
    Carlos - doskonale to rozumiem, ale święto nie dotyczy tego o czym akurat pomyślałeś

  6. #6

    Domyślnie

    skirts.PNG dziewczyny z lodami?
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    dziewczyny z lodami?
    Carlos, w tym wątku rozchodzi mi się o bardziej namacalną pomoc. jestem w kropce bo nie potrafię rysować, stąd prośba.

  8. #8

    Domyślnie

    zobacz na pw
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

Podobne wątki

  1. Pomoc w sprawie D7000 dla Fatmana - akcja
    By decadent in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 1566
    Ostatni post / autor: 30-12-2012, 22:35
  2. Pomoc w sprawie kitowego
    By qwas in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-10-2012, 13:59
  3. Prośba o pomoc w sprawie lampy SB600
    By Morthimer in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-02-2006, 16:09
  4. Proszę o pomoc w sprawie Nikon FE i obiektywu od EM
    By konraduszek in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-02-2005, 20:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •