Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Inna sprawa. Pobrałem aktualizację Navigatora v 1.3 (na urządzeniu mam 1.0), jest plik .bin. By ją wgrać trzeba na Windowsa (? bo chyba nie na smartfon?) trzeba zainstalować apkę G3. Ściągnąłem, rozpakowałem i .. tam nie ma pliku programu tylko png, ico itp bzdury. Pliki .cat .incs i .nib - klikanie na to nic nie daje, pyta w jakim programie otworzyć plik.

    Ktoś coś? Jak robiliscie upgrade? Może po upgrade uda mi sie zgrac smartfon z Navigatorem.
    Navigator kablem USB do kompa.
    Włączasz.
    Włączasz apkę.
    Upewnij się, że apka widzi Navigatora.
    Wybierz miejsce, gdzie wypakowałeś aktualizację softu.
    Upgrade.
    Czekasz.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #12
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Aktualizacja poszła bezproblemowo, ale na innym komputerze. Usunąłem posty w wątku, bo po prostu problem był gdzie indziej. Coś jest z moim laptopem chyba. Bo jest problem ze starymi sterownikami drukarki, czasami nie wykrywa podłączonego po kablu telefonu, co gorsza czasami nie chce przegrywać plików na zewnętrzny dysk (choć go widzi). Wszelakie instrukcje każą "naprawic" port USB, ale to nie to, próbowałem, nie pomaga. Wygląda tak jakby eksplorator Windowsa źle działał, albo antywirus blokował.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Aktualizacja poszła bezproblemowo, ale na innym komputerze. Usunąłem posty w wątku, bo po prostu problem był gdzie indziej. Coś jest z moim laptopem chyba. Bo jest problem ze starymi sterownikami drukarki, czasami nie wykrywa podłączonego po kablu telefonu, co gorsza czasami nie chce przegrywać plików na zewnętrzny dysk (choć go widzi). Wszelakie instrukcje każą "naprawic" port USB, ale to nie to, próbowałem, nie pomaga. Wygląda tak jakby eksplorator Windowsa źle działał, albo antywirus blokował.
    Uspokoiłeś. Można zatem kupować „w ciemno”
    Voigtländer Bessa R3 M, Nokton 40/1.4 MC, Ultron 75/1.9 MC

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 12-03-2023, 23:54
  2. Godox 685II + Navigator X Basic + N610
    By Kwinto in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-11-2022, 15:56
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2020, 14:41
  4. navigator x / godox x1, SB na sankach a ttl
    By pysson in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-10-2017, 10:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •