Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Idę po ciebie

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Świetnie wyszło.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dune Zobacz posta
    Świetnie wyszło.
    Czy ja wiem? Biust niewyraźny...

    A poważnie, to zacny pomysł z folią i światłem.
    A do tego B&W. Lubię staroświeckie czarno-biele i sepie.

  4. #4

    Domyślnie

    Fakt, że oko znalazło się w dziurze na wielce pozytywny wpływ na to zdjęcie.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  5. #5

    Domyślnie

    Po wrzutce spiritiusa widać z jak trudnymi warunkami tam mieliście do czynienia (komentarz Sailtora też mi to fajnie uświadomił) i według mnie zrobiłeś świetną robotę. Fenomenalnie ogarnąłeś kontrast, folia wygląda mniej foliowo, co według mnie jest ogromną zaletą, bo z logicznego punktu widzenia przedzieranie się przez tę folię jest trochę dyskusyjne. W Twoim przypadku wyszło coś bardziej surrealistycznego, niż goła baba w stretch'u. A no i nagość fajnie załatwiłeś, jest i jej nie ma, klasa, bardzo mi się podoba ta czerń na tułowiu

    Mankamenty? Jak dla mnie to chyba tylko oczy (albo nawet "aż", bo to w końcu oczy): jedno wyciągnięte z cienia ze szczegółami rogówki, drugie zieje czernią, dostaję mętliku jak próbuję to przetrawić.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odzio Zobacz posta
    Po wrzutce spiritiusa z logicznego punktu widzenia przedzieranie się przez tę folię jest trochę dyskusyjne.

    Mankamenty? Jak dla mnie to chyba tylko oczy (albo nawet "aż", bo to w końcu oczy): jedno wyciągnięte z cienia ze szczegółami rogówki, drugie zieje czernią, dostaję mętliku jak próbuję to przetrawić.
    1- zdziwiłbyś sie jak ciężko przedrzeć się przez folię pakową/streczową(?)
    2 - tylko oko i ręka jest "po naszej stronie" reszta, która jest za folią, jest ciemna.

  7. #7

    Domyślnie

    1. Niekoniecznie, wystarczy się spróbować dostać do paczki porządnie owiniętej folią. Pewnie bym napoczął ostrym narzędziem. Ale tego tematu też nie poruszałem, po prostu chodziło mi o sam odbiór sensu przedstawionego na zdjęcie, w Twojej pracy udało się uniknąć scenariusza "idzie sobie goła pani po łące, nagle dostrzega foliową zaporę, budzącą w niej lęki i nieopanowaną chęć przedostania się przezeń na drugą stronę". Przy Twojej obróbce folia stała się mniej oczywistym materiałem, trochę jak błona, trochę jak pajęczyna i ja to odbieram jako znacznie mniej oczywisty obraz, może powiązany z nowonarodzeniem, może z wyrwaniem się z czegoś, by coś osiągnąć. Mamy też oczywiście tytuł, mówiący wprost po co pani w tę dziurę lezie. Bardzo mi się to podoba
    2. Możliwe, że to tylko mój rozjazd postrzegania tego obrazka, choć najjaśniejsze części ciała modelki też są za folią.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odzio Zobacz posta
    Pewnie bym napoczął ostrym narzędziem.
    Cóż, ludzie co najwyżej mają przy sobie paznokcie, o ile nie są przygotowani na rozcinanie paczki

    Co do drugiego oka — nie umiem już zbytni wyjaśnić inaczej. Wiem, że w kontrowym świetle za folią ręka jest najjaśniejsza, ale bardziej mi chodziło o ze tak powiem "front" modelki. Kontra obramowuje całe ciało, mi to nie przeszkadza w całości
    Ostatnio edytowane przez fafniak ; 17-07-2023 o 13:15

  9. #9

    Domyślnie

    Duży plus za kreatywność. Fotka przyciąga wzrok!

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Mam dla ciebie rożka
    By Woland in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-12-2013, 12:47
  2. [ Krajobraz ] Jak Ostry dla Ciebie...
    By Sebastianito in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 10-04-2012, 22:36
  3. [ Krajobraz ] dla ciebie staczam sie
    By semyazza in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-06-2009, 11:46
  4. [ Pozostałe ] Idę do ciebie.
    By anchel in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-09-2007, 23:06
  5. [ Foto-żart ] ... i tak się do Ciebie dokopię !
    By mswilk in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-02-2007, 22:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •