Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Glam sram

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Lubię te zdjęcia, bo jest za nimi jakaś opowieść. Pomimo pewnych niepoprawności.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PM.M Zobacz posta
    Lubię te zdjęcia, bo jest za nimi jakaś opowieść. Pomimo pewnych niepoprawności.
    a mozesz ta opowiesc przyblizyc? jeszcze ze 3-4 lata temu bym sie wdawal w dyskusje czemu tak a nie inaczej, teraz z checia czytam opowiesci dopowiadane do zdjec. czesto jest to znacznie ciekawsze od samych zdjec
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  4. #4

    Domyślnie

    Spojrzenie wyszło nieco zawiadiackie. Nie wiem, czy dobrze w konwencję wchodzę, ale wydaje się, że to ma być spojrzenie w lustro. Co prawda nie wiem, tylko czemu maluje pomalowane usta (może poprawia, nie znam się). Zatem z tym zawadiackim spojrzeniem w lustro spoglądając chyba zna swoją wartość i szykuje się na coś...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PM.M Zobacz posta
    Spojrzenie wyszło nieco zawiadiackie. Nie wiem, czy dobrze w konwencję wchodzę, ale wydaje się, że to ma być spojrzenie w lustro. Co prawda nie wiem, tylko czemu maluje pomalowane usta (może poprawia, nie znam się). Zatem z tym zawadiackim spojrzeniem w lustro spoglądając chyba zna swoją wartość i szykuje się na coś...
    ok interpretacja jak na bardziej na tak. Usta ewidentnei poprawia, choc tu raczej przydaloby sie wyrownanie wyjechania pomadki
    bardzo fajna modelka, bardzo fajny kadr i moglby to byc naprawde swietny strzal, w klasyce beauty. Nie wiem tylko czemu autor zastosowal tak agresywna obrobke do takiego delikatnego kadru, bo teraz wyglada jak zdjecie zrobione starym telefonem z matryca 2mpx
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  6. #6

    Domyślnie

    bardzo mi się. bo minimalistycznie a treściwie.
    i nie ma zbędnych akcesoriów jak kapelusz czy siatkowe rajstopy. albo cegła kratówka

  7. #7

    Domyślnie

    Wow, ta dziewczyna na cegłówkach, widzę, nie tylko moją psychikę zryła ogólnie dołączam do ukontentowanych widzów, super zdjęcie

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    ok interpretacja jak na bardziej na tak. Usta ewidentnei poprawia, choc tu raczej przydaloby sie wyrownanie wyjechania pomadki
    bardzo fajna modelka, bardzo fajny kadr i moglby to byc naprawde swietny strzal, w klasyce beauty. Nie wiem tylko czemu autor zastosowal tak agresywna obrobke do takiego delikatnego kadru, bo teraz wyglada jak zdjecie zrobione starym telefonem z matryca 2mpx
    Żeby nikt nie miał wątpliwości, że jest "artystycznie" A na poważnie - całkowicie się zgadzam z @sailorem, dodanie tego pseudoartystycznego ziarna zabija to zdjęcie. Nie mam pojęcia, dlaczego jak ma być "artystycznie" i mamy pretensje do "sztuki", to musi to być techniczna masakra... nieostro, obowiązkowo z ziarno-szumem, z brudnymi kolorami... moim zdaniem perfekcyjna i oczywiście dobrze zrobiona obróbka beauty zdecydowanie bardziej pasuje do tego kadru i to mogłoby być świetne zdjęcie. Nie zawsze musi to być impast Soutine'a, laserunek Vermeera może być równie efektowny.

  9. #9

    Domyślnie

    O rany ... Zabija zdjęcie...
    To ja odpiszę tak.
    Wasze przekonanie o jedynej słusznej technice do bjuti sruti zabija indywidualizm.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    O rany ... Zabija zdjęcie...
    To ja odpiszę tak.
    Wasze przekonanie o jedynej słusznej technice do bjuti sruti zabija indywidualizm.
    To nie jest przekonanie o jedynej słusznej technice. Po prostu uważam, że technika i sposób obróbki powinny być dopasowana do zdjęci, jego klimatu i charakteru. I to właśnie chyba na tym polega indywidualne podejście. Oczywiście rozumiem i cenię rozpoznawalność stylu, na który pracuje się latami. Ale nawet gdy ma się już wypracowany styl, warto do każdego zdjęcia podchodzić indywidualnie i zastanowić się, czy w niektórych przypadkach jednak nie zrobić tego trochę inaczej niż zwykle. I myślę, że przy tym zdjęciu high - endowy retusz zdjęcia byłby wyrazem indywidualnego podejścia do tematu.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Glam
    By Woland in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-10-2011, 22:14
  2. [ Portret ] No Glam
    By Hertha in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-07-2011, 00:34
  3. [ Glamour/Beauty ] Nat & Glam
    By Woland in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-12-2010, 14:46
  4. [ Glamour/Beauty ] Glam'rock
    By Nattaly in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 05-02-2010, 00:25
  5. [ Portret ] [SeVeNoo] Glam
    By sevenoo in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 02-02-2010, 18:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •