Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Question co mozna jeszcze poprawic?

    tablice ogłoszen...wiem. Prosze o subiektywna ocene.
    AF nie jest koniecznoscią

  2. #2

    Domyślnie

    moim skromnym zdaniem to wypalone niebo, w sumie to jednak odpuściłbym sobie dalsza obróbkę i spróbował zrobić nowe zdjęcie
    pozdrawiam Piotr


  3. #3

    Domyślnie

    foto robiłem o wschodzie słonca. Jaka jest Twoja rada przy robieniu takich fotek na to aby niebo le[iej wyszło, kosztem czego? Swiatło mierzyłem z szarosci drewnianego koscółka? balansem ekspozycji zaciemniłbym raczej kosciół? tak mysle, moze sie myle?
    AF nie jest koniecznoscią

  4. #4

    Domyślnie

    masz RAWa? wywołaj go z korekcją ekspozycji max na minus i zobacz czy wogóle są jakieś szczegóły/ barwa na niebie - jeśli są to złóż dwie wersje zdjęcia (z korekcją na minus i normalne) w DRI - powinno lepiej wyglądać
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  5. #5

    Domyślnie

    uczyc sie , uczyc i jeszcze raz uczyc.....dzieki
    AF nie jest koniecznoscią

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    masz RAWa? wywołaj go z korekcją ekspozycji max na minus i zobacz czy wogóle są jakieś szczegóły/ barwa na niebie - jeśli są to złóż dwie wersje zdjęcia (z korekcją na minus i normalne) w DRI - powinno lepiej wyglądać
    Doświadczyłem właśnie braków sprzętowych. Nic nie zdziałam i z nauki nici. najpierw szprzet, a później dopiero bede pobierał nauki.
    Dzieki panowie za rady. Pewne skruty i okreslenia sa mi jeszcze obce, ale mysle, ze kiedy je pojmę to " życie stanie sie prostrze" ( przzynajmniej dla mnie ).
    AF nie jest koniecznoscią

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adasme Zobacz posta
    foto robiłem o wschodzie słonca.
    To może poczekaj, aż słońce powędruje na inne miejsce na niebie i zrób zdjęcie o innej porze dnia.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  8. #8

    Domyślnie

    Gdybyś miał RAW w Adobe RGB wystarczy zmniejszyć luminację niebieskiego i po sprawie...

    Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •