Close

Strona 1 z 45 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 449
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    ta, czytałem to już dzisiaj - gość ma bardzo wiarygodne źródło informacji:
    "nie powiem wam! ale to prawda, zobaczycie!"
    A specyfikacja prawie ta sama, co w chińskim wycieku, tylko dodatkowe info dot. MultiCama2000-II. Swoją drogą - znając polityke Nikona, bardzo prawdopodobne! Jak dali nowy pomiar światła do d50 gdzie zmniejszyli o połowe ilość punktów w matrycy pomiaru światła, to nazwali to szumnie NOWY, ULEPSZONY "3D MATRIX METERING II". Tutaj pewnie wywalili podwójne punkty AF reagujące w słabym świetle, dodali latareczke i też bedzie NOWY, ULEPSZONY "MULTICAM2000 II"!!!

  3. #3

    Domyślnie

    cena jaką podają, niecałe 6000 zł byłaby też fajna (choć to też nie mało)
    Pozdrawiam Piotr

  4. #4

    Domyślnie

    Ciekawsze jest to, że trolluje o CCD.. To potwierdza informację od polskich
    macaczy, od których miałem cynk.
    Ja tez zły.. Już tak mam..
    sprzętowo pozamiatane

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    Jak dali nowy pomiar światła do d50 gdzie zmniejszyli o połowe ilość punktów w matrycy pomiaru światła, to nazwali to szumnie NOWY, ULEPSZONY "3D MATRIX METERING II". Tutaj pewnie wywalili podwójne punkty AF reagujące w słabym świetle, dodali latareczke i też bedzie NOWY, ULEPSZONY "MULTICAM2000 II"!!!
    Czytałem niedawno o testach aparatów na dokładność pomiaru światła. Najdokładniejszy okazał się 3-polowy Nikona a zaraz za nim 5-polowy Nikona.
    Stare i proste AF również nie miały problemów z ustawianiem ostrości (BF, FF) czego nie można powiedzieć o nowych.

  6. #6

    Domyślnie

    No cóż nawet nie wiemy kiedy się o tym przekonamy...

    3 elementy są dla mnie istotne by się przesiąść na d200

    1. Dobry precyzyjny i szybki AF
    2. Możliwość podpięcia dedykowanego gripa, z kółkami i dwupozycyjnym spustem migawki (dlatego też nie kupiłem delta Gripa).
    3. Niższe szumy na iso 800-1600

    O ile 3 element nie jest tak kluczowy dla mnie to pierwsze 2 są ważne.

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  7. #7

    Domyślnie

    Tyle tych wątków o d200 sie mnoży, a ja jeszcze w żadnym nie zabierałem głosu .
    Pozwole więc sobie tym razem dołaczyc sie, i również naskrobać czego oczkiwał bym od d200, tudzież następnej puszki, którą mam nadzieje kupic po d70
    .. a co

    1. Przede wszystkim duzy jasny wizjer !
    2. Dobry autofocus, z wieloma krzyzowymi puntami AF, możliwością ich grupowania, i lepszym "trackingiem" niż w d70
    3. mniejsze szumy na wysokich ISO oraz lepsza tonalność

    To sa dla mnie 3 podstawowe rzeczy

    Kasę pewnie będe miał nie prędko bo jakoś w połowie 2006, do tego czasu pojawi się pewnie troche nowych korpusów. Słyszałem także plotki o Fuji S4, która ma ponoc być na bazie F6 . . . Mam nadzieje że będzie w czym wybierać

    pozdro

  8. #8

    Domyślnie

    Heh - wlasnie - WIZJER!!! i wieksza trwalosc niz D70

    Pzdr
    Spinner
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  9. #9

    Domyślnie Martyca z Sony DSC-R1??

    Ale czy czasem nioe jest to ta sama matryca co w Sony DSC-R1 ??
    To nie bylaby zbyt dobra wiadomość. Wysokie szumy i słabe detale.. rzućcie okiem na testy wersji beta na DPreview. Niedobrze..

  10. #10
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie Re: Martyca z Sony DSC-R1??

    Cytat Zamieszczone przez Andy_O
    Ale czy czasem nioe jest to ta sama matryca co w Sony DSC-R1 ??
    To nie bylaby zbyt dobra wiadomość. Wysokie szumy i słabe detale.. rzućcie okiem na testy wersji beta na DPreview. Niedobrze..
    Nie, i nie wiem skad te spekulacje.

Strona 1 z 45 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •