Close

Strona 1 z 50 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 498
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2005
    Miasto
    Toronto i Krakow
    Posty
    39

    Domyślnie 70-200 2.8 VR to cudo

    Kumpel wlasnie kupil ten obiektyw, ten caly bajer VR naprawde dziala rewelacyjnie, swiatlo 2.8 pozwala na wiele mozliwosci, jedynie waga troche meczy po krotkim czasie. (statyw pomaga ale z reki tez mozna strzelac) Ale fotki to sa prawdziwie super. Chyba pierwszy raz zakochalem sie w czyms co nie jest kobieta

    Pytanie do posiadaczy tego szkla, jakie sa wasze opinie?
    F90X D70s i chcial bym jak H. Newton, to robic.

  2. #2

    Domyślnie Re: 70-200 2.8 VR to cudo

    Pytanie do posiadaczy tego szkla, jakie sa wasze opinie?
    Posiadaczem nie jestem, ale jeżeli ktoś narzeka na to szkło to chyba jedyne co może zrobić rozsądnego to przesiąść się na MF albo LF. Nie ma się co dziwić, że jesteś zachwycony, ale za połowę jego ceny mozna kupić cały system z jeszcze lepszymi szkłami .
    Żurek

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Mam i uważam je za bardzo dobre szkło i przydatne w różnych miejscach gdzie nie wolno robić zdjęć, tylko problem jest przy tych gabarytach we wniesieniu ukradkiem
    Kilka zdjęć z takiej imprezy "z zakazem fotografowania". Tangerine Dream -Paradiso
    Wiem, że zaraz pojawią się głosy, że zdjęcia to "masakra" ale przy innym aparacie i obiektywie ...
    Pozdrawiam Piotr
    _________________
    Aparat N i kilka obiektywów.

  5. #5

    Domyślnie

    Potwierdzam zachwyty... Chyba nawet z samego Nikosia sie tak nie cieszylem, jak z tego szkla. Nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze jakis obiektyw bedzie mnie tak cieszyl jak 70-200 VR.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #6

    Domyślnie

    HM .................................................. .................................................. ................................krytykują tylko ci którzy tego szkiełka nie mają. Ale czego bym radził to sprzedać wszystko i kupić to szkło.
    pzdr. Leszek
    D70

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2004
    Miasto
    A man, a city...
    Posty
    104

    Domyślnie Re: 70-200 2.8 VR to cudo :D

    Cytat Zamieszczone przez Tomek_R
    [...]

    Pytanie do posiadaczy tego szkla, jakie sa wasze opinie?
    Już kiedyś pisałem, ale mogę powtórzyć: to najlepszy zoom Nikkora i moje podstawowe szkło.
    A co do VRa... to przydaje się... czasami. Głównie w ciemnościach!
    Serdecznie pozdrawiam,
    Ayot

  8. #8

    Domyślnie

    Nie neguję jakości tego szkła ani chęci posidania, bo zadroszczę go tym co je mają. Jedyne co jest nienormalne to cena. Wiem, wiem dobre szkła musza kosztować, ale zadajęsobie pytanie kto je może mieć ? Ktos kto zarabia na fotografii, pasjonat-amator z kasą czy człowiek który się wypluje finansowo aby sobie iść w plener lub do kościołów czasami dobre fotki z ręki popstrykać.
    Oj szara i okrutna nsza rzeczywistość...chyba zostaje mi tylko moja Sigma

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Roselle IL USA
    Posty
    165

    Domyślnie

    bardzo dobrze sie spisuje na 2.8 z lampa .....nie do pobicie przy robieniu zdjec bez wiedzy modelu na weselu.......
    Pare nikonow, troche szkla, jakies lampki i parasolki

  10. #10

    Domyślnie

    Szkło jest tak dobre, że bez zauważalnej straty jakości można podpiąć TC17 i focić przy maksymlnym otwarciu (f4. i 340mm ogniskowej. Ostrość, kontrast, saturacja na najwyzszym poziomie. REWELACJA !!
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 1 z 50 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •