Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64

Wątek: Ślubny debiut

  1. #11

    Domyślnie

    Szacunek Kamash!!!

    A tak z czystej ceiakowsci.. ile czasu nad nim ispedziles przy kompie?
    Puszki i słoiki...


  2. #12

    Domyślnie

    Szacunek i pokłony pokłony i jeszcze raz pokłony... cała seria wypas a 3 tu na forum po prostu nie mogę przestać patrzeć
    D7200

  3. #13

    Domyślnie

    Bardzo dobre zdjęcia
    Z wielką przyjemnością obejrzałem całą galerię

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  4. #14
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Super (oglądałem twoją ślubną galerię www). Państwo młodzi urodziwi jak modele.
    Do ilu podniosłeś ISO w kościele? Ile dni obrabiałeś? I ile tysięcy skasowałeś (nie musisz odpowiadać )
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #15

    Domyślnie

    Cała seria bardzo dobra jest, ciekawie z rybim okiem to wygląda

  6. #16

    Domyślnie

    Perfect!! Więcej nie powiem bo nie potrafię….
    ..:: D90 ::..
    '...canon robi bardzo dobre aparaty, a NIKON zdjęcia...'
    www.kurkowiak.com

  7. #17

    Domyślnie

    Szczerze gratuluje! Swietna robota. Poprzednicy napisali juz chyba wszystko. Mi pozostaje tylko gratulowac i czekac z niecierpliwoscia na Twoje kolejne ujecia.

    Pozdrowienstwo!

  8. #18

    Domyślnie

    Super foty!
    I pomyśleć, że to z D70 Co by było, gdybyś dostał C....a 5D .
    Napisz jakie ISO w kościele, bo z exifa nie mogę odczytać.
    Pozdrawiam
    Tomek
    Puszka, statyw i negatyw - takie kiedyś były czasy, a dziś to same cyfrasy...

  9. #19

    Domyślnie

    podoba sie:
    - jednorodny stylistycznie sposob obrobki - oryginalny i dla mnie osobiscie bardzo mily w odbiorze
    - wrecz zadziwiajaca ilosc udanych kadrow (uchwyconych dobrych momentow) - szczegolnie z czesci przygoowan

    nie podoba sie:
    przytlaczajaca ilosc fot z rybiego oka. mowiac szczerze dla mnie to dyskwalifikuje calosc jako slubny reportaz. choc lubie poszukiwania, eskperymenty, wlasne spojrzenie itp. to jednak uwazam, ze w takim temacie totalna dominacja fisheye'a jest niedopuszczalna (no bo np. w najwazniejszej czesci koscielnej zdiecia z innych szkiel sa raczej wyjatkiem niz regula). nie wiem, czy masz tez dobre kadry z "normalnych" sloikow i tylko przyjales taka konwencje do tej prezentacji, ale jesli nie to skucha. a jesli tak to fajnie by bylo gdybys troche fot z normalnego szkla dorzucil...

    choc jak ktos zauwazyl: jesli zaczynasz z takiego poziomu to az wstyd czlowieka ogarnia na mysl, by samemu wziac aparat w lape

  10. #20
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bukowy dziad Zobacz posta
    podoba sie:
    - jednorodny stylistycznie styl obrobki - oryginalny i dla mnie osobiscie bardzo mily w odbiorze
    - wrecz zadziwiajaca ilosc udanych kadrow (uchwyconych dobrych momentow) - szczegolnie z czesci przygoowan

    nie podoba sie:
    przytlaczajaca ilosc fot z rybiego oka.
    zgadzam się. Ja za to wychwyciłem przemieszanie koloru i cz-b.
    co do ilości kadrów - zapewne jest to spory wybór, ale i tak widać, że młodzi współpracowali świetnie, a pewnie i czasami poproszeni pozowali (przygotowania?)
    co do rybiego oka. Jest problem konwencji fotek. Co zrobić jak młodzi chcą mieć zdjęcia artystyczne? I przyjeta konwencja jest np taka - rybie oko? Zrezygnować z "klasyki"? Robić oba rodzaje fot? To raczej na dwóch fotografów, bo przy obrączkach nawet pracując na 2 body z innymi szkłami nie da się samemu rady.
    Ale takie pomieszanie zdjęć nie da tej konsekwencji w stylu.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •