Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Co sądzicie o Minolcie?

    Tak poczytałem sobie nieco postów i tak się zastanawiam - Nikon z D200 leci sobie w pręta a D70S nie chce bo jak D200 wyjdzie to sobie będe pluł w brode. Z drugiej strony nie mam ochoty czekać Bóg wie ile na D200 a potem się okaże, że cena i właściwości wcale nie będą takie super. Sprzętu Nikona nie mam jeszcze zbyt wiele, tak, że można odsprzedać. Zastanawiałem się nad systemem Minolty - analog - Dynax 7 i cyfraka 7D. Jeden kupie na allegro już za 1600 a drugi za 3800 (body). I do jednego i do drugiego można kupić gripy. Tylko słyszałem o braku rozsądnych szkieł. No ale np. Sigma 70-200 jest również robiona z mocowaniem do Minolty.
    Jak wychodzi porównanie F80 z analogową 7 i D70 z D7?
    A zresztą co się będę chwalił...

  2. #2

    Domyślnie

    www.google.pl ...
    D7 to klasa F100 a nie F80.
    Reszte dopowiedz sobie sam.

  3. #3
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL
    www.google.pl ...
    D7 to klasa F100 a nie F80.
    Reszte dopowiedz sobie sam.
    Troszkę, a nawet wiecej niz troszkę przesadzileś.

    Pozdrawiam:
    Andrzej

  4. #4

    Domyślnie

    Aktualnie bralbym Minolte, ale przed zakupem bym ja stestowal, bo KM ma problemy z AF i ulozeniem sensora, a serwis tego to najblizszy w Niemczech jest wiec czekania z miesiac jak nie dluzej

    [ Dodano: Pon 17 Paź, 2005 ]
    Cytat Zamieszczone przez gALL
    www.google.pl ...
    D7 to klasa F100 a nie F80.
    Reszte dopowiedz sobie sam.
    A skad sie biora takie klasy w aparatach? Ja moge wymyslec reguly ze moja D70-ka bedzie w klasie D1s II :P
    D3-sta|16-85VR|105VR

  5. #5

    Domyślnie

    d7d ma nie wieksze problemy z ulozeniem sensora niz d70 ale fakt każdą dSLR najlepiej odbierać z wydrukowanym testem BF/FF w kieszeni albo... zlać tą sprawę i dać se spokój bo "małego" BF/FF i tak nie wykryjesz
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć
    D750+M50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •