Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie [nowość] manfrotto 055XPROB

    właśnie
    długo przynajmniej przeze mnie oczekiwana nowość wczoraj do mnie dotarła
    taka niewielka roznica w stosunku do 055PROB ale jak cieszy
    chodzi oczywiscie o mozliwosc "łamania" glownej kolumny

    do tej pory zeby ową zamontować w poziomie, trzeba było mozolnie krecic nakretka
    a ze zwojow gwint mial sporo i do odkrecania trzeba bylo dolozyc i dokrecanie
    taka wymiana troche trwala
    czasem obiekt focenia byl juz dalek w momencie gdy udalo mi sie owa czynnosc zaonczyc
    teraz?
    fajny patent...
    wyciagam kolumne do gory, naciskam przycisk i.. lamie jądo poziomu
    wot i wsjo
    poza tym wszystkie parametry pozostaja takie same

    polecam wszystkim...
    juz dostepny w imfoto
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  2. #2

    Domyślnie

    a gdzie zdjęcia?
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #3
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Rozumiem, że wymieniasz wszystkie kupione u Ciebie manfrotki nie-X na X bez dopłaty?

  4. #4

    Domyślnie

    niedlygo sam kupuje statyw i zastanawiam sie czy taka lamana kolumna jest przydatna i do czego? makro? a i o fotki bym poprosil

  5. #5

    Domyślnie

    fotograf: mozliwosc ustawienia kolumny w poziomie jest bardzo przydatna. wiadomo: stosunkowo nie czesto sie to stosuje, ale jak sytuacja tego wymaga, a ty akurat nie masz mozliwosci tak ustawic kolumny to szlag trafic moze. a chyba najwieksza wada frotek 055 jest wlasnie to, ze przelozenie kolumny do poziomu jest cholernie upierdliwe - jesli to lamanie zmienia sytuacje bez negatywnego wplywu na stabilnosc ukladu to w ciemno polecam

  6. #6

    Domyślnie

    bukowy dziad dzieki za wyjasnienie ale dochodze do wniosku ze zadko bym tego uzywal albo nawet wogole, poniewaz zajmuje sie bardziej fotografowaniem samolotow, krajobrazow, ptakow itp a nizeli makro... wiec wybor padl na 055DB i 804RC2. mam nadzieje ze nie bede zalowac

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •