Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41
  1. #11

    Domyślnie

    Zapowiada się kapitalny pojedynek...

    Czekać będę na rezultaty..

    pozdrowienia

    Lu_natyk
    Noc jes domem dla wampirów, wilkołaków i lunatyków...

    Freelancer

  2. #12

    Domyślnie

    Al-owi z poprzedniego pojedynku zostało kilka ciekawych gadżetów, których potencjał ciągle nie jest wykorzystany
    Ewcia Hercigowa wczoraj mimochodem wspomniała mi, że Sailor już do niej dzwonił, i umówił - nie wiedzieć czemu - z Davidem LaChapelle. Plotki "na mieście" chodzą, że Sailor ich zatrudnił.
    Ale wierzyć mi się w to nie chce, Sailor z byle kim by nie pracował, a przereklamowane nazwiska podstarzałej modeleczki i przebrzmiałego dziada udającego fotografa na tym forum to znacznie za mało.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andy_O Zobacz posta
    Al-owi z poprzedniego pojedynku zostało kilka ciekawych gadżetów, których potencjał ciągle nie jest wykorzystany
    Tak, tak - zwłaszcza modelka
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  4. #14

    Domyślnie

    ech szkoda ze tak późno przeczytałem , tez skończyłem sesje właśnie i chętnie bym sie powyzywał
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    Tak, tak - zwłaszcza modelka
    Tak, modelka - marzenie. Nie narzeka, nie męczy się, jest zawsze dyspozycyjna w bardzo szerokim zakresie, nie zmienia fryzury na dzień przed sesją, zawsze pracuje bezpłatnie.

  6. #16
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andy_O Zobacz posta
    Ale wierzyć mi się w to nie chce, Sailor z byle kim by nie pracował, a przereklamowane nazwiska podstarzałej modeleczki i przebrzmiałego dziada udającego fotografa na tym forum to znacznie za mało.
    i slusznie .. sailor swiadom wartosci drzemiacych w forum jzu zarezerwowal sobie rudego kota i napisal pw do odiego .. david jak tylko uslyszal o pomysle chcial do odiego chociazby maila ale grzecznie mu wytluamczylem ze odie nie ma czasu na drobiazgi typu sesja na okladke vouge'a

    niedziwedz - moze sie dolaczysz??? zrobimy trojstronny pojedynek - jesli oczywiscie Al i administracja sie zgodzi

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    niedziwedz - moze sie dolaczysz??? zrobimy trojstronny pojedynek - jesli oczywiscie Al i administracja sie zgodzi
    A może zrobimy batalię wieloosobową? Oddziały, pododdziały, chorągwie.. husaria, janczarzy.. walka pozycyjna, taktyki oskrzydlające?

  8. #18

    Domyślnie

    Tak tak - każdy z każdym
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  9. #19

    Domyślnie

    A ja mógłbym być podwójnym agentem

  10. #20
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    jak mawial chinski strateg "bedizemy atakowac malymi grupami .. po 2-3 miliony "

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •